Turkcell Hazır Kart Kontörlü Bedava internet Paketi

Turkcell hazır kart kontörlü bedava internet paketleriyle 2018 yılında da GNÇ aboneleri kazanıyor. Genç olmak hiç bu kadar avantajlı birşey olmamıştı.


Sponsorlu Bağlantılar

Hazır Kartlı Aboneler Özel GNÇ Tarifeleri

Sunduğu cazip fırsatlı kampanyaları ile Türkiye’de ki birçok genç mobil hat kullanıcısının yoğun ilgi gösterdiği operatör firması Turkcell müşterilerine sunduğu üstün kaliteli hizmet deneyimi sayesinde gün geçtikçe abone sayısını daha da arttırıp sektörün lider operatör firması olmayı daha uzun yıllar sürdüreceğini herkese gösteriyor.

Aynı zamanda sunduğu internet hizmeti ile de Türkiye’nin en hızlı internet deneyimini mobil hat kullanıcılarına yaşatan dev firma bu hizmet kalitesi sayesinde de oldukça fazla rağbet görmeyi başarıyor. Kullanıcılarının daha rahat kesintisiz bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile sürekli iletişim ve altyapı alanında çalışmalar ve yatırımlar yapıyor. Bu yaklaşımı ile de birçok kişinin takdirini kazanıp yüzlerini güldürüyor. Kontörlü hat sahipleri bu kampanya ile dört köşe olacak, çok iddalıyız!

Turkcell hazır kart bedava internet için üstelik hazırladığı zengin içerikli tarifeleri ile de mobil kullanıcılarının sevindiren firma, GNÇ kampanyası ile faturasız abonelerinin ailesi ve arkadaşları ile kendilerini sınırlandırmak zorunda kalmadan konuşup, mesajlaşmalarına olanak sağlıyor. İnternet kullanım hakkı yönü ile de cazip olan bu tekliften sizde hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kontörlü Hat Bedava internet

Turkcell mağaza veya bayilerine gidip başvuruda bulunduğu takdirde katılım sağlamanız mümkündür. Hesabım uygulamasına giriş yaparak ya da web kanalı yolu ile kısa bir sürede paket değişikliği yapmanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

25 yaş altında olmak koşulu ile tüm GNÇ’li faturasız aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek, kısa mesaj yolu ile ya da web kanalı yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internete 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

4 GB

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’yi 35 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

6 GB

35 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 6 GB’yi satın almanız mümkündür.

8 GB

40 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 8 GB’yi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

10 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı ve 10 GB mobilden internete aylık 45 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Detaylar

30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir
30 TL ve üzeri yüklemelerinizde 1 GB hediye edilir.