Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Hediyesi yeni bir kampanya olup faturalı ve kontörlü yani faturasız aboneler içindir. Nasıl yapılır demeyin…


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Hızlı Giriş kampanyası gibi benzer fırsatlar ile telekomünikasyon alanındaki hamleleri ve yenilikleri Türkiye’de GSM sektörünün yıldızlarından biri olmayı başaran operatör, Turkcell. Her zaman müşterilerinin ilgilerini çekebilecek ve onları mutlu edebilecek kampanyalar hazırlayan dev GSM firması, bu gibi hamleleri ile mobil abonelerine sadece para kazanma amacı gütmediğini aynı zamanda abonelerinin istek ve ihtiyaçlarına da oldukça fazla önem verdiğini herkese gösteriyor.

Bu durumdan oldukça memnun olan mobil hat kullanıcıları, daha çok uzun yıllar Turkcell’li olmaya devam edecekmiş gibi gözüküyorlar. Sizde hemen Turkcell’li olarak birçok güzel kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Yeni çıkan Hızlı Giriş 500 MB hediye internet kampanyasını da katılım sağlayabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın detaylarını hemen öğrenip, sizde hediye internetinizi alın ve hediye internetiniz ile tarife kullanım haklarınızdan düşme olmaksızın ya da ücret ödemeksizin internete bağlanmanın keyfini sürmeye hemen başlayabilirsiniz.

Hızlı Giriş 500 MB Bedava internet Kampanyasına Nasıl Katılırım

Turkcell web sitesi üzerinden ya da Hesabım mobil uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak 1 defaya mahsus katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Web  yöntemi ile tüm bireysel mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemi yapmanız mümkün değildir. Çünkü bu kampanya ücretsizdir.

Hangi Tarihlerde Kullanılabilir

5 Ocak ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanan tüm mobil müşterilerin hatlarına 1 gün boyunca kullanabilecekleri cepten 500 MB tanımlanır. Kazandığınız bu fayda da herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Tüm uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

  • 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Web kanalı yöntemi ile hediye datanızdaki kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız faydalar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
  • Kazandığınız faydaların üçüncü kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.
  • Kazandığınız faydalar bittiği takdirde kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.
  • Bu fırsattan sadece 5 Ocak ile 28 Şubat tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

Turkcell Hızlı Giriş 500 MB hediye internet için oluşturduğumuz makalemiz burada sona eriyor. Yeni yazılarda görüşmek üzere, hoşçakalın.