Turkcell Hoşgeldin Paketleri ile Bedava İnternet Kullanın

Turkcell Hoşgeldin faturalı ve faturasız hazır kart geçiş kampanyaları ile bedava internet paketi kazan. Geçiş tarifeleri dakika ve sms dahil seçenekleri.

turkcelle gecis bedava internet

Turkcell Hoş Geldin Paketleri

GSM sektöründe birçok isim olmasına karşın uzun yıllardır ciddi bir fark ile bu sektörde önemli bir otorite haline gelmeyi başaran Turkcell, çok uzun süredir Türkiye genelinde milyonlarca mobil hat kullanıcısına hizmet etmeye ve bu hizmet ettiği kişi sayısını her geçen gün daha da arttırmayı başarıyor. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyen dev operatör firması abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını karşılama konusunda ciddi atılımlar yaparak abonelerinin mutlu olmasını sağlıyor.

Türkiye genelinde birçok abonenin yönelimleri ve ihtiyaçlarını tespit eden dev operatör firmasının mobil müşterilerinin nasıl tarifelere ve kampanyalara ihtiyacı var ise bunlar tespit ediyor, aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile de piyasaya sürerek abonelerinin ekonomik şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına imkan tanıyor. Turkcell bedava internet paketi kategorisinde benzer ücretsiz yazılara yer verdik.

Her zaman mobil abonelerinin dakika, SMS ve internet ihtiyaçlarını tespit edip buna göre birçok kampanya hazırlayan dev operatör firması yeni hazırladığı Turkcell’e Geçiş Tarifeleri ve Paketleri ile yeni gelen mobil hat kullanıcılarına özel fırsat olarak piyasaya sürdü. Eğer sizde yeni geçiş yapıyorsanız eğer bu fırsat tam size göredir.

Turkcell Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in yeni gelen hazır kartlı abonelerine özel olarak hazırladığı Hoş Geldin kampanyası ile hem bol internet kullanım hakkına hem de bos bol dakika ve SMS kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Turkcell Hoş geldin kampanyası katılım detayları hakkında hemen bilgi alın.

Geçiş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell iletişim merkezine gelip yeni bir hat alarak ya da numara taşıma işlemi yaparak katılım sağlayabilirsiniz. Daha sonra 2200’a “HOS GELDİN 2 GB” ya da “HOS GELDİN 4 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapılmış olması şartı aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi kolaylık ile halledebilirsiniz. Online olarak da iptal işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Kampanya İçeriği Nedir?

2 GB

Ayda 23 TL ödeyerek 2 GB cepten bedava internet, her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve ücretsiz Dergilik uygulamasına sahip olabilirsiniz.

4 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkına sahip olmak için 29 TL ödemeniz yeterlidir. Buna ek olarak BiP kullanımlarında geçerli 1 GB’de hediye edilir.

Detaylar

Kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.

Facebook Sayfamız