Turkcell İllere Göre Bedava Hediye İnternet 2018

Turkcell’den yepyeni bir kampanya. Bulunduğunuz ile göre hediye bedava internet paketi kazanabilirsiniz. 2018 yılı içerisinde geçerli olan bu tarifeden hemen yararlanın.

Turkcell illere göre hediye bedava internet

Turkcell İle Göre Kampanyası 2018

Mobil GSM alanında kurulduğu 1994 yılından beri birçok önemli adım ve kampanya yapan Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip operatör firması Turkcell milyonlarca mobil müşteriye GSM alanında kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyor. Abonelerin daha hızlı ve kaliteli bir iletişim hizmeti alabilmelerini sağlamak amacı ile birçok altyapı çalışması ve yenilik yapıyor. Yaptığı bu çalışmalar ile abonelerine Türkiye’nin en hızlı internetini ve kapsama alanı en yüksek iletişimini sunuyor. Sunduğu kapsama alanı kalitesi ile de birçok noktada kesintisiz bir iletişim sunan dev operatör firması aynı zamanda yaptığı zengin içerikli kampanyaları ile de abonelerini mutlu etmeyi başarıyor.

Abonelerine iletişim ihtiyaçlarını ücretsiz bir şekilde karşılayabilecekleri kampanyalar hazırlayan dev operatör firması Turkcell bu tavrı ile de birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başarıyor. Son yaptığı İle Göre kampanyası ile de gene birçok abonesini mutlu etmeyi başaran dev GSM firması, bu kampanyası ile de birçok güzel fırsat sunuyor.

Turkcell İle Göre Bedava İnternet ve Dakika Kampanyası

Turkcell bedava internet’in yeni ile göre kampanyası ile birçok mobil hat kullanıcısı bedava internet kullanım hakkı ve bedava dakika kullanma hakkı kazanacaklar. Sizde bu fırsata dair detayları öğrenerek sizde hemen faydalanabilirsiniz ve tarifenizden herhangi bir eksilme olmaksızın ya da hiçbir ücret ödemeksizin internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Belirtilen Turkcell iletişim merkezlerine gidip numara taşıma işlemi ya da yeni hat tesis yolu ile operatör değişikliği yapan tüm müşteriler bu tekliften faydalanmaya başlayabilirler. Hemen sizde 1 GB bedava internet hediyenizi alın.

Nasıl Katılabilirim?

Aydın, İzmir, Sinop, Samsun ve Şanlıurfa’da ki iletişim merkezlerine gidip numara taşıma işlemi yapan ya da yeni hat satın alan tüm müşteriler bu şekilde katılım sağlayabilirler. Faturasız aboneler 12 ay boyunca 20 TL ve üzeri TL yükleme işlemi yaparak otomatik olarak kampanyadan faydalanabilirler. Faturalı aboneler ise “ILE OZEL” yazıp 2222’a ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirler.

Katılım Şartları Nelerdir?

Belirtilen illerden numara taşıma işlemi yapan tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri ile konuşarak iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

12 ay boyunca her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika ve 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajı ile beraber hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Facebook Sayfamız