Turkcell Instagram için Bedava internet Kampanyası 2018

Turkcell Instagram için Bedava internet Kampanyası 2018 ile ücretsiz bir şekilde hediyenizi alın yada 10 TL ile 5 GB kullanın. Sevgililer günü kampanyası gibi.

Turkcell Instagram İnternet Paketi

Sosyal medyayı neredeyse hepimiz aktif bir şekilde kullanıyoruz. Bu durumda ise internete ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu anlayabiliyoruz. Instagram ise tam da bu aşamada karşımıza çıkan sosyal medya platformlarından birisi oluyor. Gerek internet konusunda olsun gerek ise de sosyal medyada bir şeyler paylaşmak olsun; bu aşamada ihtiyacımız olan durumlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Turkcell instagram bedava internet 2018 için birkaç tüyo vereceğiz. Aynı zamanda da bu verdiğimiz kampanyaları en iyi şekilde değerlendirerek; daha fazla internete sahip olacaksınız ve bunun devamında ise instagramda çok daha fazla vakit geçirebileceksiniz.

Turkcell’de Instagram İnternet Olmadan Kullanılır Mı?

Turkcell Instagram paketi, bizler için en güzel fotoğraf paylaşımı yapılan sosyal bir alandır. Bu sosyal alan sadece birkaç kişi değil; neredeyse her ülkeden ve her milletten çeşitli insanlar kullanmaktadır. Aynı zamanda bu platformu çok aktif kullanan ve aynı zamanda da aktif kullanımı yanı sıra; ekonomik anlamda kendine fayda sağlayan kişilerde bulunmaktadır. İnternete bağlı olarak çalışan Instagram, maalesef internet olmadan bir hiçtir demek doğru olacaktır.

Sadece resimleri görmek değil; aynı zamanda ne resim paylaşabiliyorsunuz ne de bu doğrultuda farklı işlemler yapabiliyorsunuz. Kaldı ki bu doğrultuda da internete ne kadar ihtiyacınız olduğunuzu anlayabiliyorsunuz. Eğer sizlerde çok iyi bir şekilde sosyal medya kullanıcısı iseniz; ve aynı zamanda da Instagram’ı çok aktif bir şekilde kullanıyorsanız; Turkcell sevgililer günü kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz ve bunun devamında ise kampanyaları en güzel şekilde değerlendirebilirsiniz.

Turkcell Instagram 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

  • Turkcell instagram bedava internet sayesinde oldukça güzel fırsatları değerlendirebilir ve aynı zamanda bu fırsatları kullanabilirsiniz. BİP Messenger uygulaması ile bedava internet hediye hakkı kullanarak, Instagram uygulamasını da en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Turkcell müşterisi iseniz 30 kişi ve üzerinde ki kişileri arayarak 10 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Hesabım uygulamasını biliyorsanız ve aynı zamanda bildiğiniz halde bunu daha önceden kullanmadıysanız; hala şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. Eğer uygulamayı indirip kullanmaya başlarsanız; 1 GB internete sahip olabileceksiniz.
  • Sarı Kutu’dan da bahsetmiştik. Sarı kutu puanlarının birikmesinden sonra, oldukça kullanışlı şekilde fırsatların karşınıza çıktığını göreceksiniz ve aynı zamanda da bunları bir internet fırsatına çevireceksiniz. Bu sayede de yapmanız gereken, internet fırsatını en iyi şekilde değerlendirmek ve aynı zamanda ınstagram üzerinden kullanmak olacaktır.
  • BİP uygulaması ile yapmanız gereken bir aşamada vardır ki; buradan da bedava internet hakkına ve davamın da ise ınstagram hakkına sahip olacaksınız. İndirin ve telefon numaranızla giriş yapın; ardında da 5 gün boyunca arkadaşlarınızla mesajlaşma süreci geçirin ki devamında 1 GB internete sahip olun. Yada dilerseniz aylık 10 TL karşılığı 5 GB interneti sadece bu uygulamada kullanmak için satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; “INSTAGRAM” yazıp 2220’ye göndermek olacak.

 

Facebook Sayfamız