Turkcell İzniniz ile 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell İzniniz ile 1 GB Bedava internet Kampanyası nasıl yapılır, kimler faydalanabilir diye soracak olursanız yanıtı burada. İzninizle 1 GB hediye paketi.

Turkcell İzniniz ile 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell müşterilerinin kullanımına sunduğu bedava internet kazandıran kampanyası ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Abonelerine yeni kampanyası ile bedava internet kazanma şansı sunan dev GSM firması, hazırladığı bu bedava internet kazandıran kampanyası ile birçok abonesinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu kampanyası ile abonelerine herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanabilecekleri 1 GB hediye eden dev operatör firması, abonelerinin bedava internet kullanmasına olanak sağlaması ile birçok mobil kullanıcısından olumlu tepki almayı başarıyor.

Turkcell İzniniz ile 1 GB bedava internet kampanyasının detayları hakkında bilgi alarak vakit kaybetmeden hediye internetinizi alın ve ücretsiz bir şekilde internet kullanın, yakınlarınız ile iletişim kurun ya da sosyal ağlarda vakit geçirin.

Turkcell İzninizle 1 GB Hediyesi

Operatör alanındaki kampanyaları ile abonelerinin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayan dev GSM firması, her zaman abonelerine bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor ve bu kampanyalar ile abonelerini mutlu etmeyi başarıyor.

Sizde bu kampanyaları öğrenip faydalanmaya başlayarak ücretsiz bir şekilde internet kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz. Hemen Turkcell son hediye internet kampanyasını öğrenip faydalanmaya başlayın ve ücretsiz internetin tadını çıkartın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen faturalı müşteriler 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine katılım talebini ileterek hediyelerini alabilirler. Faturasız aboneler ise “ETK IZIN” yazıp 2222’a göndererek katılım sağlayabilirler. Katılım kısa mesajı ücretsizdir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni hazır kart sadakat programına kayıtlı tüm faturasız aboneler katılım sağlayabilirler. Faturalı aboneler için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yöntemini tercih ederek de iptal işlemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Bu fırsat ile 30 gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm uygulamalarda kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanır.

Kampanya Hakkında Esaslar

15 Mart 2018 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmanız mümkündür.
Hattınıza tanımlanan faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj gönderdiğiniz takdirde kalana kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kullanım haklarınız hattınıza tanımladığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.

Facebook Sayfamız