Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası ile bedava internet hediyesi sizi bekliyor olacak. Konuda ki detaylı anlatımı uygulayın paketi kapın.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası – KASIM ve ARALIK

Günümüzde birçok mobil hat kullanıcısı tarifelerine ek olarak bedava internet kazanmak istiyor. Çünkü günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile beraber internet kullanımı artı ve 4.5G teknolojisine geçiş yapılması ile beraber internet kullanım daha da arttı. Bu sebeple birçok kişi internet kullanım haklarını yetirmekte oldukça zorlanıyor. Mobil kullanıcılarının bu durumunun farkında olan dev firma Turkcell, müşterilerinin internet kullanım haklarını rahat bir şekilde karşılayabilmelerini sağlamak amacı ile hediye kazanabilecekleri birbirinde cazip kampanyalar hazırlıyor.

Son günlerde hazırladığı Kim 1 GB İster Teklifi ile de abonelerinin yüzünü fazlası ile güldürmeyi başaran Turkcell, bu teklifi ile birçok kişiye bedava internet kullanma şansı sundu. BiP uygulamasını telefonunuza indirip yarışmaya katılıp, sorulara doğru yanıt vererek 1 GB  cepten hediye internet kazanabilirsiniz. Sizde ücretsiz internet kullanmak istiyor iseniz hemen uygulamayı telefonunuza indirin ve hediyenizi alın.

Kim 1 GB İster’e Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Öncelikli olarak cep telefonunuza BiP uygulamasını indirip yüklemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise keşfet menüsündeki Kim 1 GB İster seçeneğine tıklayıp, gelen soruları cevaplamanız gerekmektedir. Bütün soruları doğru yanıtlayarak, hediyenizi alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften faydalanmak için Android kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

532’ye telefon edip müşteri hizmetlerine iptal talebinizi ileterek ya da Online kanallar yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

BiP uygulaması indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak, Keşfet menüsünden, Kim 1 GB İster butonuna tıklayarak, yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmaya katıldıktan sonra bütün soruları doğru yanıtlayarak hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz. İlk turda 50 MB, 2. turda 100 MB, 3 turda 250 MB, 4. turda 500 MB ve 5. Turda 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Kim 1 GB Bedava internet İster Kampanyası Hakkında Detaylar

Kazandığınız faydalar 48 saat içinde hattınıza tanımlanacaktır.
Kullanım bilgilerinizi öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınızın %100’ünü harcadığınız zaman SMS ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Uygulamada yaptığınız tüm işlemler ücretsizdir, herhangi bir ücret talep edilmez.