Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018

Turkcell Kurban Bayramı bedava internet hediyesi 2018 yılında Ağustos ayında sizinle. Turkcell Kurban bayramı hediyesi BİP, Yaani ve Hesabım uygulaması 1 2 GB.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet 2018

Turkcell Kurban Bayramı hediyesi 2018 ile ilgili olan bu konumuzu bayram arefesinde tekrar güncelleyeceğiz. Mobil GSM sektöründe her zaman akla ilk gelen operatör firmalarından olmayı başaran ve çok uzun süredir telekomünikasyon alanında oldukça fazla ivedilikle çalışan Türkiye’nin en çok mobil kullanıcılı operatör firmalarından biri olan Turkcell, sunduğu hizmet kalitesi ile yüzlerce abonesini mutlu etmeyi her zaman başarıyor. Sunduğu üstün kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye genelinde birçok abonesine kesintisiz iletişim ve geniş kapsama alanı kalitesi sunan dev telekomünikasyon firması bu tavrı ile birçok abonesinin olumlu tepkisini almayı bu Kurban Bayramı kampanyası ile de başaracak gibi görünüyor.

Buna ek olarak abonelerine aynı zaman ihtiyaca yönelik birçok kampanyalar hazırlayan dev firma bu hamleleri ile de abonelerinin yüzünü her daim güldürmeyi başarıyor. Mobil hat kullanıcılarına her özel günden muhakkak bir kampanya hazırlayan dev operatör firması, geçen Ramazan bayramında yaptığı kampanya ile abonelerini mutlu etmeyi başarmıştı. Şimdi de kurban bayramının yaklaşması ile beraber kurban bayramı için kampanyalar hazırlamaya başlayan dev operatör firması, abonelerine özel birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Hemen Turkcell Kurban bayramı hediyesi 2018 hakkında bilgi sahibi olun ve fırsatlardan faydalanmaya başlayın.

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2018

 

Arkadaşlar bu operatör firması bu Kurban Bayramı için herhangi bir etkinlik, hediye, bedava paket vs düzenlememiştir. Bilginize. Son düzenleme 21.08.2018 – Saat 00:09

Turkcell her bayramda yaptığı bol hediyeli kampanyaları ile mobil hat kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Geçtiğimiz yıl yaptığı Ramazan bayramı ve Kurban bayramı kampanyaları ile herkesin takdirini kazanmayı başaran dev firmanın bu yıl ki Kurban bayramı kampanyası da merak ile bekleniyor. Birçok vatandaş bedava internet kullanmak ve sevdikleri ile ücretsiz bir şekilde iletişim kurup konuşmak için merakla bu kampanyayı bekliyorlar. Muhtemelen BİP, Yaani, Salla Kazan, Hesabım uygulaması seçenekleri arasında bir dağıtım olacaktır.

Sizde Turkcell Kurban bayramı kampanyası 2018 fırsatları hakkında hemen bilgi alın ve kampanya aktif olduğu zaman faydalanmaya başlayın. Yakınlarınız ile bayram ücretsiz şekilde konuşmanın ve buna ek olarak ücretsiz olarak internete bağlanmanın keyfini çıkartmaya başlayın. Şimdiden size iyi bayramlar dileriz. Hediyeleriniz ile bayramın tadını çıkartın.

Turkcell Kurban Bayramı Kampanyası 2018

Bu fırsattan faydalanmaya başlamak için herhangi bir şey yapmanız gerek yoktur. Kampanya hediyeleri otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Müşteri hizmetlerine telefon etmeniz ya da başvuru kısa mesajı atmanıza da gerek yoktur. Fırsat aktif hale geldiği zaman otomatik olarak hediyeleriniz size tanımlanır ve kazandığınız hediyeleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

10 GB’a kadar hediye internet kazanabileceğiniz Turkcell bedava internet makalemize bakarsanız tüm kampanyaların olduğu tek yazıyı keşfetmiş olacaksınız 🙂

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu teklif için yerine getirmeniz gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm mobil hat kullanıcıları bu tekliften faydalanabileceklerdir. Hediyeleriniz ile ücretsiz iletişimin tadını çıkartabileceksiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kazandığınız hediyeleri iptal etmek için size en yakın Turkcell iletişim merkezine gidebilir ve yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşarak da iptal işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. İnternet üzerinden de iptal işlemlerinizi halletmeniz mümkündür.

Turkcell Kurban Bayramı Hediyesi 2018

Henüz Kurban bayramı hediyeleri açıklanmamıştır. Fakat geçtiğimiz kampanyalar göz önünde bulundurulduğunda 1 GB ya da 2 GB bedava internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir. Buna ek olarak sevdikleriniz ile ücretsiz olarak konuşmanız ve bayramda yakınlarınız ile rahat iletişim kurabilmeniz için hediye dakika da sunulacaktır. Detaylar için takipte kalınız.

Kurban Bayramı Fırsatı Hakkında Detaylar

Hesabım uygulamasına giriş yaparak ya da “KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı anlık olarak öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınızın ikinci kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.
Hattınıza tanımlanan kullanım haklarınızın kullanım süresi sadece 24 saat ile sınırlıdır.
Hattınıza tanımlanan hediye dakika ve internet kullanım haklarınız bittiği takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.

Facebook Sayfamız