Turkcell Lifecell 2 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell Lifecell 2 GB Bedava internet Hediyesi için son tarih 28 Şubat 2018 olarak belirlendi. Sizde hemen ücretsiz hediyenizi alın, keyifle harcayın.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell internet kullanım hakkına çok fazlaca ihtiyaç duyan ya da çok fazla internet kullanan mobil hat kullanıcıları için oluşturduğu Lifecell paketleri birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeye ve abonelerinin rahat bir şekilde ay sonunu dert etmeden, paket aşım bedelleri ile uğraşmadan ya da sürekli ek paket almak zorunda kalmadan gönül rahatlığı ile internet kullanmalarına olanak sağlıyor.

Birçok mobil hat kullanıcısının tercih ettiği Turkcell Lifecell bedava internet kampanyaları ile Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısı derin bir nefes aldı ve ekonomik fiyatlı bol internet kampanyalarının tadını çıkartmaya başladı. Mobil aboneler bol internete sahip olarak rahat bir şekilde yakınları ile internet üzerinden iletişime geçebiliyorlar ve sosyal ağlarda da istedikleri gibi vakit geçirebiliyorlar.

Şimdi Turkcell’in Lifecell’li abonelerine özel olarak hazırladığı Turkcell bedava internet kazandıran kampanyası ile de birçok mobil hat kullanıcısı oldukça fazla mutlu oldu. Müşterilerin tarifelerine ek olarak her ay 2 GB ek cepten internet kazandıran bu fırsatı kaçırmayın ve siz hemen faydalanmaya başlayarak 12 ay boyunca her ay Turkcell hediye internetinizi alın, tarifenizden eksilme olmaksızın internet kullanmanın tadını çıkartın.

Lifecell 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

28 Şubat 2018 tarihine kadar Lifecell paketlerinden birini alan tüm mobil hat kullanıcıları herhangi bir arama ya da başvuru kısa mesajının gerek duyulmaksızın otomatik olarak katılım sağlayabileceklerdir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Belirtilen tarihler arasında Lifecell paketi alan tüm bireysel mobil hat kullanıcıları katılabilirler. Başka bir katılım koşulu aranmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’a “IPTAL LIFECELL HEDIYE 2 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek iptal edebilirsiniz. İptal talebiniz yeni fatura kesiminizde geçerli olur, iptal talebinden önce hattınıza tanımlanan kullanmadığınız kullanım hakları fatura kesim tarihinde silinir.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

12 ay boyunca yurt içi kullanımlarda kullanabileceğiniz her ay tarifenize ek 2 GB ve toplamda 24 GB hattınıza tanımlanır ve size hediye edilir.

Kampanya Hakkında Esaslar

28 Şubat 2018 tarihine katılım sağlayabilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Hattınıza tanımlanan kullanım hakları bittiği takdirde kısa mesaj yolu ile size bilgi verilir.
Kullanım haklarınızı aşar iseniz aşım bedeli ödemeniz gerekmektedir.
Paket kapsamında kazandığınız hediye kullanım hakkı üçüncü kişilere devredilemez ve ay sonuna kadar kullanmadığınız hediye içerikleri gelecek aylara devredilmez ve silinir.