Turkcell Lifecell TV Yükle İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Lifecell TV Yükle İnternet Kazan Kampanyası ile 5 GB bedava internet paketi sizin olabilir. Nasıl yapılır demeden önce Plus paketlerden seçim yap.

Lifecell TV Yükle Kazan

Turkcell oluşturduğu Lifecell kampanyaları ile Türkiye genelindeki birçok mobil müşterisini mutlu etmeyi başardı. Bu paketleri sayesinde birçok abonesinin yüzünü güldürmeyi başaran dev operatör firması Turkcell, Lifecell paketleri ile birçok mobil hat kullanıcısının rahat bir şekilde internet kullanmalarına olanak sağladı. Sadece bunun ile de sınırlı kalmayan dev operatör firması Lifecell Tv kullanan abonelerine ayrıca ek internet hediye ederek de  gönülleri bir kez daha kazanmayı başardı.

Gittikleri her yerde TV izlemek isteyen mobil kullanıcılar artık Lifecell TV ile bu isteklerine oldukça rahat bir şekilde ulaşabileceklerdir. Sizde kesintisiz ve sınırlandırma olmaksızın TV izleme keyfinizi devam ettirmek istiyor iseniz, bu fırsat ile istediğinize ulaşabileceksiniz.

Lifecell TV Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell paketlerinden Plus 2 GB, Plus 4 GB, Plus 6 GB birini satın alarak TV+ uygulamasında geçerli 5 GB internet kazanma şansı yakalayabilirler. Hemen sizde vakit kaybetmeden size uygun olan Lifecell paketlerinden birini seçip hediye internetinizi alın. Katılım sağladıktan hemen sonra Lifecell TV’yi hediye internetiniz ile herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Lifecell paketlerinden birini satın aldığınız takdirde otomatik olarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell TV+’da geçerli 5 GB’niz otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Herhangi bir katılım kısa mesajına gerek yoktur.

Kimler Katılım Sağlayabilirler?

Lifecell paketlerinden birini satın alan, tüm data ses hattı sahipleri kampanyaya katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.  Yabancı uyruklu müşterilere bu hediye fayda tanımlanmaz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon edip iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Web kanalı yöntemini tercih ederek de çok kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Turkcell bedava instagram paketi gibi bir çok fırsatın devam ettiğini unutmayın.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

30 gün boyunca Turkcell TV+ uygulamasında geçerli olan 5 GB hattınıza tanımlanır ve ücretsiz bir biçimde istediğiniz yerden TV izleyebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

31 Temmuz 2018 tarihine kadar bu fırsattan faydalanmanız mümkündür.
Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı Hesabım uygulamasından görüntülemeniz mümkündür.

Facebook Sayfamız