Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Bedava internet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Bedava internet paketi kazanmak senin elinde. 2018 yılına özel tüm bu detaylar için sitemizi takip etmeye devam et.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB Bedava internet

GSM alanındaki her adımı ile sektörün en çok konuşulan komünikasyon şirketlerinden biri olmayı başaran operatör firması Turkcell, Türkiye genelinde birçok kişiye kaliteli bir iletişim hizmeti sunmayı başarıyor. Bu başarısı sayesinde hem mobil kullanıcılarının hemde diğer kişilerin olumlu tepkilerini üzerine çekmeyi başarıyor. Bu sayede her geçen artan bir büyüme hızına sahip olmayı başaran operatör firması Türkiye’de telekomünikasyon alanında liderliği eline almayı başarıyor. Bu liderliğini daha uzun süre elinde tutacağını rakiplerine ve mobil hat kullanıcılarına gösteren operatör bu alandaki başarı hamlelerini yapmaya devam ediyor.

Özellikle müşterilerinin dikkatini çekmek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile hazırladığı birbirinden cazip fırsatları ile mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürüp, müşteri memnuniyeti konusunda başarısını artan bir şekilde arttırmayı sağlıyor. Artan müşteri memnuniyeti sayesinde de abone sayısında her geçen gün bir artış yaşanıyor.

Turkcell 2 GB Bedava internet Paketi 2018

Bu sıralar ise otomatik ödeme talimatı veren ve otomatik ödemeye geçen mobil abonelerine 30 gün süresince kullanabilecekleri 2 GB cepten internet hediye ediyor. Bu hediye ile de birçok kişiyi sevindiren operatör firması sunduğu bedava internet kampanyası ile birçok müşterisinin internet kullanım hakkını az da olsa ücretsiz bir şekilde karşılamayı başardı. Sizde hemen otomatik ödeme talimatında bulunan 4.5G teknolojisi ile kullanabileceğiniz cepten bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek, Turkcell iletişim merkezlerine giderek ya da Online kanallar üzerinden otomatik ödeme talimatında bulunmanız yeterlidir. Otomatik ödeme ile gerçekleşen ilk fatura ödemesinde sonra kazandığınız fayda otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Herhangi bir katılım SMS’ine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul yoktur.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

30 gün boyunca kullanabileceğiniz 2 GB’ye sahip olursunuz ve hattınıza otomatik tanımlanır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da “IPTAL TALIMAT 2 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Esaslar

31 Aralık 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.

Benzer bir yazımız olan Turkcell bedava internet makalesi de ilgini çekebilir.