Turkcell Paycell Avantajıyla Hediye İnternet

Turkcell Paycell hediye internet paketi ile tüm aboneler yaşadı. Hemen şimdi Paycell Kart sahibi olun ayrıcalıklardan ve bedava internet hediyelerinden yararlanın. Detaylar yazımızda.

Turkcell paycell hediye internet

Turkcell Paycell TL Harca İnternet Kazan Kampanyası

GSM sektöründe çok uzun yıllardır lider olan ve abone sayısını gün geçtikçe daha da arttırmayı başaran dev operatör firması yurt dışına da açılarak dünya genelinde mobil hat kullanıcılarına sahip olmayı başarıyor. İşte detaylar;

Kurulduğunda yıllardan beri adeta kendine misyon haline getirdiği müşteri öncelikli hizmet anlayışı ile bugün buralara gelmeyi başaran dev operatör firması, benimsediği bu davranışı ile Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının olumlu ilgisini ve tepkisini kazanmayı başarıyor.

Mobil abonelerine ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kampanyalar hazırlayan dev operatör firması yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyaları ile birçok müşterisinin yüzünü güldürmeyi her zaman başarıyor. Yakın bir zamanda yaptığı Paycell kampanyaları ile abonelerinin birçok hediye kazanmasına imkan tanıyan dev GSM firması şimdi de yeni bir Paycell kampanyası ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Bu yeni fırsata dair detaylara sayfanın devamından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Paycell Hediye İnternet

Turkcell hediye internet konusunda değindiğimiz gibi oluşturduğu Paycell platform ile hem çok yönlü bir GSM firması olduğunu herkese gösteriyor hem de abonelerinin hayatını kolaylaştırmayı da amaçladığını herkese gösteriyor. Paycell kart ile abonelerine TL yükleme işlemleri yapabilme bir nevi kredi kartı banka kartı kullanabilme şansı sunan dev operatör firması üstelik bir de Paycell kart kullanan abonelerine birçok hediye kazanma şansı sunuyor.

Son yaptığı kampanyası ile abonelerine Paycell’de yaptıkları harcamalara karşılık bedava internet kullanım hakkı kazanma şansı sunan dev operatör firması, bu hamlesi ile birçok aboneyi heyecanlandırmaya başladı. Türkiye’nin ilk ve tek internet hediye eden alışveriş kartı Paycell ile sizde hemen bol bol hediye internet kazanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Paycell TL kartınıza TL yükleme işlemi yaparak katılım sağlayabilirsiniz. TL yükleme işlemi ve aynı zamanda TL harcama işlemi yaparak internet kazanmanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Hediye internet kazanma için ya TL yükleme işlemi ya da TL harcama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon ederek müşteri temsilcisi ile iptal işlemlerinizi görüşebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

100 TL’lik bir TL yükleme işlemi gerçekleştirirseniz eğer 1 GB hediye kazanırsınız. Her 1 TL harcamanıza da 5 MB bedava internet kazanırsınız.

Detaylar

Kullanım haklarınız hattınıza tanımlandığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız internet kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Facebook Sayfamız