Turkcell Paycell ile Ödeme Yap – Bedava interneti Kap

Turkcell Paycell ile Ödeme Yap – Bedava interneti Götür. Nasıl yapılır dersen hediye TL ve kontörün hattına yüklenince istediğin gibi harcama yap.

Turkcell Paycell’le Öde Bedava internet Senin Olsun

Turkcell hediye internet mobil telekomünikasyon alanında hazırladığı kampanyaları ile Türkiye genelindeki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Abonelerine her zaman farklı ve güzel hediyeler kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayan dev operatör firması, bu tutumu ve yönü ile rakiplerinden ayrılıp, onların birer adım önüne geçmeyi başarıyor. Bu hamleleri sayesinde Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip operatör firmalarından biri olmayı başarıyor. Bu alanda liderliği eline almayı başaran dev GSM firması yaptığı her kampanya ile de herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Şimdi de Paycell ile öde kazan kampanyası ile abonelerine kazandırdıkça kazandırmaya devam ediyor.

Turkcell Paycell İle Hediye TL Kazan

Turkcell’in oluşturduğu Paycell platformu ile birçok mobil müşterine birbirinden güzel hediyeler sunuyor. Sizde bu hediyelerden faydalanmaya başlayarak kazandığınız faydalar ile ücretsiz bir şekilde konuşabilir, mesajlaşabilir ve bedava internet kullanmanın tadını çıkartın.  Hemen Paycell ile Play Store’da alışveriş yapın ve TL kazanın, kazandığınız TL’ler ile yakınlarınız ile konuşmanın ve mesajlaşmanın keyfini çıkartın.

Nasıl Katılabilirim?

Google Play Store’da ödeme  yönteminizi Paycell Turkcell seçerek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Satın alma işlemi önceden “Google Play” 2255’e ücretsiz kısa mesaj göndererek de son adımı tamamlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Google Play Store’da ilk kez alışveriş yapan bütün data ses hattı sahipleri faydalanabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek de hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Play Store’da ödeme yöntemini Paycell seçen tüm mobil müşterilere Play Store’da geçerli 10 TL geçerli çek hediye edilir.

Esaslar

Gelen onay mesajı ardından kazandığınız hediyeyi  kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanma süresince kullanılmayan hediyeler silinir ve gelecek aylara devredilmez.

Bir önce ki makalemiz olan Turkcell sevgililer günü bedava internet kampanyası ile ilgili bilgi almak istersen tıklayabilirsin.

Facebook Sayfamız