Turkcell Paycell – TL Yükle 3 GB Bedava internet Kazan

Turkcell Paycell – TL Yükle 3 GB Bedava internet Kazan ile yeni yılda yeni bir fırsatı daha yakalayın. Turkcell bedava internet 2018 şimdi sizinle.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Paycell – TL Yükle 3 GB Bedava internet Kazan

Turkcell GSM alanında adeta devrim yaratan yenilikleri ve fırsatları ile birçok mobil müşterisine farklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Kapsama alanı ve çekim kalitesi ile Türkiye’nin birçok noktasında kesintisiz bir iletişim sunan dev komünikasyon firması, birçok abonesinin en çok sıkıntı ettiği konulardan biri olan kapsama alanı dışında kalma sorununu tarihe karışmasını sağlıyor. Birçok nokta kesintisiz iletişim imkanı sunan firma, bu hizmet kalitesi ile kendisine birçok yeni abone kazandırarak, daha da büyümeyi başarıyor.

Bu büyümenin etkisi ile beraber müşteri skalası da oldukça fazla genişleyen operatör firması, her  alandan mobil müşterisine uygun Turkcell bedava internet 2018 kampanyaları hazırlamaya çalışıyor. Bu geniş müşteri skalasındaki her insan her grubun farklı istek ve ihtiyaçları olmasında ötürü, bol zengin içerikli fırsatlar hazırlayan dev firma, mobil müşterilerine özellikle hediye internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Sizde bu kampanyalardan faydalanmaya başlayarak Turkcell bedava internet kazanın ve herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan bedava internet kullanmanın keyfini çıkartın. Hemen Paycell card alın ve 3 GB bedava internet kazanın.

Paycell Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Paycell kart sahipleri kartlarına 100 TL yükleme işlemi gerçekleştirerek katılım sağlayabilirler. Paycell kartı olmayanlarda hemen bir tane alıp TL yükleme işlemi gerçekleştirerek hemen katılım sağlayabilirler.

Paycell Hediye İnternete Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm Turkcell müşterileri katılım sağlayabilirler. Sadece Paycell kartınıza 100 TL’lik bir TL yükleme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Bu kampanyayı iptal etmeniz mümkün değildir. Size hediye edilen faydalar kullanım süreniz ya da hakkınız bitene kadar hattınıza tanımlı olarak kalır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

100 TL’lik yükleme işlemi yapan Paycell kart kullanan Turkcell’li mobil hat kullanıcıları 30 gün geçerli cepten 1 GB kazanıyorlar. Üstelik toplamda 3 GB olmak üzere 3 kere bu kampanyadan faydalanabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

28 Şubat 2018 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Hesabım uygulamasından anlık olarak kalan kullanım bilgilerinizi görüntülemeniz mümkündür.
Kullanmadığınız faydaların üçüncü kişilere transfer edilmesi gibi bir işlem mümkün değildir.