Turkcell Platinum Çağrı Merkezi Bedava İnternet

Turkcell Platinum Çağrı Merkezi Bedava İnternet ile sizde hediyenizi hızlıca alabilirsiniz. Nasıl yapılacağını sizlere anlatıyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Platinum Çağrı Merkezi Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell kurulduğu 1994 yılından beri pek çok konuda abonelerine en güncel ve kaliteli hizmeti sunmayı başardı. Başta öncelikli olarak müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini dikkate alan dev GSM firması bu tutumu ile milyonlarca abonesini mutlu etmeyi ve iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde sağlamalarına imkan tanıyor.

Özellik ile birçok mobil müşterinin en fazla harcadığı ay sonuna kadar yetirmekte zorlandığı kullanım haklarından olan internet kullanım hakkı ile alakalı birçok kampanya ve fırsat hazırlayan dev operatör firması bu hamleleri ile birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Turkcell 1 GB Platinum Bedava internet

Bedava internet kazanmak isteyen Turkcell abonelerinin memnuniyetine her zaman öncelik vermesi sebebi ile müşteri hizmetlerine bağlanma gibi ciddi durumlarda abonelerinin mağdur olmamasını sağlamak ya da mağduriyetlerini telafi etmek için onlara özel fırsatlar hazırlıyor. Platinum’lu olan müşterilerine müşteri hizmetlerine telefon ettikleri ve 2 dakikanın üzerinde bekletildikleri takdirde bir ay boyunca geçerli 1 GB hediye ediyorlar. Bu fırsat ile hem abonelerinden onları beklettikleri için özür dileyen dev GSM firması aynı zamanda hemde abonelerine Turkcell bedava internet kullanma şansı sunuyor. Bu durumu sizde yaşar iseniz 1 GB hediye internetinizi alın ve keyfini çıkartın.

Nasıl Katılabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip, 2 dakikadan fazla bekleyen tüm mobil hat kullanıcıları bu şartı yerine getirdikleri takdirde 1 GB otomatik olarak hatlarına tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanabilmek için aranan birinci şart Platinum’lu olmanızdır. Sonrasında ise müşteri hizmetlerine telefon etmiş ve 2 dakikadan fazla beklemiş olmanız koşulu bulunmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Ücretsiz 1 GB internet kullanım hakkınız 1 ay boyunca devam edecektir ve kullanım hakkınız bittiğinde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilecektir.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 ay boyunca sadece yurt içi kullanımlarda geçerli 1 GB hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Hakkında Detaylar

10 Nisan 2018 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
Kullanmadığınız kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında birden fazla kez faydalanmanız mümkündür.