Turkcell Platinum Doğum Günü 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Platinum üyeleri 1 GB bedava internet kazanıyor. Bu hediye internet ile istediğin gibi gezin ve harca. Kısıtlama yok! Detaylar için tıkla.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Platinum Doğum Günü Özel 1 GB Kampanyası

GSM sektöründeki başarılı hamleleri ile çok uzun yıllardır bu alandaki liderliğini sürdürmeyi başaran Turkcell, faaliyete geçtiği 1994 yılından beri her zaman abonelerinin ihtiyaçlarını öncelikli tutuyor. Öncelikli olarak mobil hat kullanıcılarının daha üstün kaliteli bir hizmete sahip olmalarını sağlamak amacı ile sürekli altyapı çalışmaları ve geliştirmeler yapan dev telekomünikasyon firması bu hamleleri ile abonelerinin yüzünü her daim güldürmeyi başarıyor. 

Müşterilerine her zaman en geniş kapsama alanı kalitesini ve kesintisiz iletişimi sunan telekomünikasyon şirketi bu üstün hizmet kalitesine ek olarak aynı zaman mobil operatörleri için yaptığı birbirinden özel kampanyaları ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sizde bu özel Turkcell kampanyaları hakkında bilgi alıp bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell 1 GB Hediye İnternet Fırsatı

Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısı operatör olarak Turkcell’i tercih ediyor. Bunun önemli sebepleri arasında en önemlisi de abonelerin ihtiyaçlarına yönelik kampanyalar olarak gösterilebilir. Abonelerinin en önemli iletişim ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda fırsatlar hazırlıyor ve abonelerinin yüzünü güldürmeyi her zaman başarıyor.

Son yaptığı Turkcell platinum doğum günü özel 1 GB kampanyası ile de birçok abonesini mutlu edeceğe benziyor. Mobil hat kullanıcılarına doğum gününde 1 GB bedava internet hediye eden operatör firması, müşterilerinin tamamen ücretsiz şekilde tarifelerinden eksilme olmaksızın internette vakit geçirmenin tadını çıkartabiliyorlar. Hemen sizde kampanya katılım detaylarını öğrenin.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Bu tekliften faydalanmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bu tekliften doğum gününüzde otomatik olarak faydalanabilirsiniz. Herhangi bir katılım kısa mesajına da gerek duyulmamaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için belirtilen Platinum tarifelerinden birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşarak iptal işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Yurt içinde kullanabileceğiniz 1 GB hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlanan bu hediye internetin kullanım süresi 24 saattir.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiği zaman size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınız öğrenmek için Hesabım uygulamasına giriş yapabilir ya da 2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.
Hattınıza tanımlanan internet kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez.