Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Kampanyası

Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Kampanyası nasıl yapılır, kimler faydalanır hediye tek seferlik midir gibi sorularınıza cevap veriyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Plus BİP 1 GB Bedava internet 2018 Kampanyası

GSM alanındaki gelişmeleri ve yatırımları ile Türkiye’nin bu alandaki en önemli firmalarından biri olan Turkcell, yıllardır süren başarılı başarılı hizmet kalitesi sayesinde Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip operatör firması olmayı başarıyor. Yaptığı başarılı hamleler sayesinde her geçen gün başarısını katlayarak arttırmayı başaran GSM şirketi Turkcell, bu başarısı ile rakiplerini kıskandırmayı başarıyor.

Aynı zamanda sunduğu kapsama alanı kalitesi ve çekim kalitesi ile de mobil kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başaran operatör firması, Türkiye’nin birçok bölgesinde mobil kullanıcılarının yakınları ile kesintisiz bir iletişim kurmalarına olanak sağlıyor. Müşterilerine bu denli kaliteli bir hizmet sunan dev GSM şirketi, üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayıp onlara bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayarak ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya çalışıyor. Bu tutumu ile birçok mobil kullanıcının takdirini kazanmayı başaran operatör firması, şu sıralar BiP 2018 özel bir 1 GB bedava internet hediyesi ile de göz doldurmayı başarıyor. Sizde gerekli şartları yerine getirerek hemen hediyenizi alın ve bedava internetin keyfini sürmeye başlayın.

2018 Bip 1 GB Hediye İnternet

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile Turkcell’li olarak bu fırsattan otomatik olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz ya da uzun süredir bu operatörde iseniz “ARTI 1 GB BiP” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel faturalıda müşterileri faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak ya da Online kanallar üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

12 ay boyunca her ay 20 TL ve üzeri yükleme yapan mobil aboneler BiP’te kullanılmak üzere 1 GB hediye edilir.

Kampanya Hakkında Detaylar

30 Eylül 2017 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
Kullanım haklarınızı Hesabım uygulaması üzerinden sorgulayabilirsiniz.
Kullanım hakkınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önce ki makalemiz olan Turkcell 1 GB Hediye internet konusuna göz gezdirmek sizin için benzersiz bir fırsata dönüşebilir. Hemen değerlendir.