Turkcell Plus Uçuran İnternet Paketleri 2018

Turkcell Plus Uçuran İnternet Paketleri 2018 ile yeni hediye internet tarifelerini çok hızlı bir şekilde görebilirken ücretli kampanyalardan da faydalan.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Uçuran Plus Kampanyaları

GSM sektöründe yaptığı atılımlar ile Türkiye’nin en büyük ve en önemli operatör firmalarından biri olmayı başaran Turkcell, durmaksızın iletişim ve teknoloji alanındaki yatırımlar ve iyileştirmelerine devam ediyor. Abonelerin en güncel teknolojiye sahip olmalarını sağlamak amacı ile sürekli çalışmalar yapan ve bu yaptığı çalışmalarda da oldukça başarılı olan dev GSM firması, mobil hat kullanıcılarına en güncel iletişim sistemini sunmayı başarıyor. Sunduğu altyapı kalitesi ile de oldukça fazla olumlu tepki toplayan operatör firması çekim kalitesi ile de herkesin takdirini kazanmayı başarıyor ve Turkcell bedava internet gibi konular ile abonelerine fazlasıyla güzel bir deneyim sunuyor.

Üstelik hazırladığı tarifeler ile de tüm dikkatleri üzerine çeken operatör firması, zengin içerikli fırsatları ile herkesi mutlu etmeyi başarıyor. Hazırladığı uçuran plus tarifeleri ile de hazır kartlı abonelerine üstün kaliteli bir hizmet sunan operatör firması, bu teklifleri ile bol internet kullanımı dakika ve SMS hakkı sunuyor. Üstelik sadece bununla da bitmiyor Fizy üyeliği ve BiP uygulamasında geçerli 5 GB’de kullanımınıza sunuyor. Sizde vakit kaybetmeyin ve size uygun Uçuran Plus kampanyasına bir an önce katılım sağlayın.

Uçuran Paketlere Nasıl Geçiş Yapılır?

Kısa mesaj ile katılmak için 2222’ye “UCURAN PLUS 10 GB”, “UCURAN PLUS 8 GB”, “UCURAN PLUS 6 GB”, “UCURAN PLUS 3 GB”, “UCURAN PLUS 2 GB” seçtiğiniz paketin kodlarından birini yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel hazır kartlı aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’ye paketinize ait anahtar kodu yazıp iptal mesajı gönderdiğiniz takdirde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaç GB İnternet Var?

2 GB  Turkcell İnternet Paketi

Aylık 40 TL’ye her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz. BiP’te geçerli 1 GB’de size hediye edilir.

3 GB Turkcell İnternet Paketi

45 TL ödeyerek 3 GB cepten internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS kullanım hakkına sahip olursunuz.

6 GB 

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB interneti 60 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

8 GB

70 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB internete sahip olursunuz. Ayrıca Fizy üyeliği de hediye edilir.

10 GB

10 GB cepten interneti Dergilik üyeliği, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’i 80 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Detaylar

“KALAN” yazıp 2222’ye göndererek kalan kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Turkcell yılbaşı bedava internet ile diğer güncel fırsatlarıda görebilirsiniz.
Kullanım haklarınızı bitirdiğinizde kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kullanım haklarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.