Popüler Ek İnternet Seçenekleri

Turkcell’den internet paketini son güne kadar yetiştiremeyenlere özel ek internet paketleri. Uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Denemek ister misin?

Turkcell ek internet paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Son 10 yılda teknolojinin oldukça fazla gelişmesi ile beraber birçok vatandaşın cebinde muhakkak bir akıllı telefonu bulunuyor. Son 10 yıl gibi bir sürede akıllı telefon kullanımında ciddi bir artış yaşandı. Artık birçok işleminin bu akıllı telefonlar aracılığı ile yapılabilmesi de bu cihazları vazgeçilmezimiz haline getiriyor.

Bu akıllı cihazların kullanılabilmesi için internet kullanım ihtiyacına bol bol ihtiyacımız oluyor. Bazen tarifelerimiz yetersiz geliyor, bazen ek paketler almak durumunda kalabiliyoruz. Bu noktada da kullandığımız operatör firmaları yaptığı bedava internet kampanyaları ve ek internet paketleri ile bize destek olmaya çalışıyor. Bedava internet kazanmak için daha çok anasayfamızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell’de Türkiye’nin en önemli operatör firmalarından biri olarak abonelerine her daim ekonomik fiyatlı ek internet paketleri hazırlıyor. Bu paketler geniş bir çeşitlilik bulunması sebebi ile her kesimden her cebe uygun bir bedava internet paketi bulunuyor.  Özellik ile yeni çıkan Turkcell yeni ek internet paketlerini araştırıp kendinize en uygun olan internet paketini satın alabilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketleri

Turkcell’in zengin içerikli tarifelerine ek olarak da birçok ek dakika paketi, ek SMS paketi ve ek internet paketleri bulunuyor. Bu paketler ile iletişim ihtiyaçlarınızın bir sekteye uğramadan devam etmesini sağlamanız mümkündür. Turkcell internet kampanyaları ve yeni paketleri hakkında bilgi almak ve yeni çıkan fırsatlardan haberdar olmak için takipte kalabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Tarifenize ek olarak bu ek internet paketlerini almak için Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz ve ardından ek paket satın alma bölümünden ihtiyacınız olan paketi satın alabilirsiniz. 532’ye Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de telefonda ek internet paketi satın alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu ek paketleri satın almak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. İsteyen tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Hesabım uygulamasına giriş yaparak uygulama üzerinden satın aldığınız paketi iptal etmeniz mümkündür. Online işlemlere giderek de oradan da iptal işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

1 GB

Aylık 25 TL ödeyerek 1 GB internet satın alabilirsiniz.

2 GB

30 TL karşılığında 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

4 GB

4 GB cepten internete sahip olmak için aylık 40 TL ödemeniz yeterlidir.

6 GB

50 TL karşılığında bir ay boyunca kullanabileceğiniz 6 GB satın alabilirsiniz.

8 GB

Tarifenize ek 8 GB internete sahip olmak istiyorsanız eğer 60 TL ödeyerek doya doya internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

Paketinizdeki kullanım haklarınız bittiği zaman kısa mesaj ile size bilgilendirme yapılır.
Kullanım haklarınızı sorgulamak için 2222’ye “KALAN” yazıp gönderebilirsiniz.
Paketinizi iptal etmediğiniz takdirde her ay otomatik olarak yenilir.