Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediye Kampanyası 2018

Turkcell Ramazan Bayramı bedava internet hediyesi kampanyası 2018 yılının Haziran ayına damga vuracak gibi görünüyor. Ücretsiz sahip olabileceğiniz bu 1 GB, 2 GB, 3 GB ve 4 GB paketlere BİP, Yaani, Salla Kazan, Fizy, Dergilik, Lifecell ve Hesabım gibi uygulamalar üzerinden sahip olabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası 2018

Turkcell ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri aynı azim ve istek ile GSM alanındaki çalışmalarına ve kampanyalarına devam ediyor. Her zaman abonelerini mutlu edecek kampanyalar hazırlayan dev operatör firması müşterilerine özel günlerde yaptığı kampanyaları ile de abonelerinin takdirini kazanmayı başarıyor. Bunlardan en yenisi de Turkcell Ramazan Bayramı hediyesi olacak gibi görünüyor.

Abonelerine yakın bir zamanda Ramazan ayına girerken yaptığı Turkcell bedava internet kampanyaları 2018 ile birbirinden güzel fırsatlar sunan dev operatör firması yaptığı bu kampanya ile birçok abonesini mutlu etmeyi başarmıştı.

Şimdi de Ramazan ayının bitiminin yaklaşması ile ve bayrama da kısa bir süre kalması sebebi ile Turkcell Ramazan bayramı kampanyalarını hazırlamaya başladı. Sizde bu kampanyaya ait detayları öğrenerek bu fırsattan faydalanmaya başlayın.

Turkcell Ramazan Bayramı Hediyesi İnternet

Turkcell bu Ramazan bayramında da abonelerine sevdikleri ile ücretsiz bir şekilde iletişim kurmasına imkan tanıması bekleniliyor.  Aynı zamanda bayram boyunca bedava internet kullanmalarına imkan tanıması bekleniliyor. Geçtiğimiz sene bayramlarda mobil kullanıcılarının internet ihtiyacını es geçmeyip onlara bol bol internet kullanım hakkı sunan operatör firması bu hamleleri ile de her bayramda abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Geçen seneki Ramazan bayramında abonelerine 1 GB internet kullanım hakkı hediye eden GSM firmasının bu sene de benzer bir kampanya ile mobil kullanıcılarının karşısına çıkması bekleniliyor. Sizde Turkcell Ramazan bayramı kampanyası 2018’e dair güncel bilgileri takipte kalın ve bu tekliften faydalanın.

Turkcell Ramazan Bayramı Paketine Nasıl Katılabilirim?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir yere katılım kısa mesajı atmanıza ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur.  Bayram günü kampanya kapsamındaki faydalarınız hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Turkcell Pamuk Eller BİP’e Katılım Şartları Nelerdir?

BİP uygulaması üzerinden bayram harçlığı göndermek istemez miydiniz? Paycell Kart sahibi olabilirsiniz üstelik ücretsiz bir şekilde. Para göndererek ücretsiz hediyenizi alabilirsiniz.

Bayram hediye internet fırsatından faydalanmak için sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları bu tekliften ön koşulsuz olarak faydalanabileceklerdir.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal işlemlerinizi iletebilirsiniz. Online olarak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

Ramazan kampanyasına dair detaylar henüz belli olmamıştır. Ama geçtiğimiz sene ki bayramlardan yola çıkarak bu yılda 1 GB ya da 2 GB internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir.

Detaylar

Kullanım haklarınız hattınıza tanımladığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
“KALAN” yazıp 2222’ye giyip ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı da anlık olarak öğrenebilirsiniz.
Hattınıza tanımlanan kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlar kullanılmak üzere size hediye edilir.