Turkcell Şanslı Çark Kampanyası ve Hediyeleri

Turkcell Şanslı Çark kampanyası ve hediyeleri hakkında detaylı bilgiye bu makalede erişebilirsiniz. Turkcell şanslı çark kampanyası hediyeleri için TİM’e…

Turkcell şanslı çark kampanyası

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası

Bugün gün içerisinde duyurulan ve milyonlarda abonenin merak ile beklediği Turkcell Şanslı Çark kampanyası’na dair bütün detaylar belli olmaya başladı. Bu cazip kampanyası ile gene mobil hat kullanıcılarına birbirinden güzel kampanyalar ve hediyeler sunan dev GSM firması Turkcell abonelerinin takdirini yine yeniden kazanmayı başardı.

Birbiri ardına yaptığı bol süprizli kampanyaları ile abonelerinin her zaman bedava şekilde yakınları ile konuşmalarına ve aynı zamanda da bedava şekilde cepten internet kullanmalarına olanak sağlayan dev operatör firması yaptığı fırsat dolu bu kampanyalar ile yüz güldürmeyi başarıyor.

Bu sefer diğer kampanyalarından farklı olarak güzel ve teknolojik hediyeler kazanma şansı sunan dev operatör firması Turkcell Şanslı Çark kampanyası ile birçok abonesini mutlu edeceğe benziyor. Hediye olarak Laptop kazanma şansı dahi sunan GSM şirketi bu hamlesi ile hem teknolojiye verdiği önemi hem de aynı zamanda mobil hat kullanıcılarına verdiği önemi gözler önüne seriyor. Sizde bu güzel tekliften faydalanmak ve cazip hediyeler kazanmak istiyorsanız geç kalmadan hemen kampanya detaylarını öğrenin ve katılım sağlayın. Turkcell Şanslı Çark kampanyası konusu devam ediyor.

Turkcell şanslı çark

Turkcell şanslı çark

Turkcell Şanslı Çark Hediyeleri

14 ve 15 Eylül tarihlerinde geçerli olan bu özel fırsat ile sizde faydalanın. Bu kampanya ile hediye internet, Paycell TL ya da kamera, bilgisayar, hoparlör gibi teknolojik aletler kazanabilirsiniz. Hemen nasıl katılabileceğinizi öğrenin. Turkcell şanslı çark fırsatından faydalanın.

Turkcell Şanslı Çark’a Nasıl Katılabilirim?

Bu fırsattan faydalanmak isteyen herkesin Turkcell iletişim merkezlerine gitmesi gerekmektedir. Merkeze gittikten sonra çark çevireceğiniz ekrana gelip cep telefonu numaranızı girerek birinci aşamayı tamamlayabilirsiniz. Ardından çarkı çevirdiğiniz takdirde hediye kazanma şansı yakalarsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Faturalı ya da hazır kartlı aboneler Turkcell İletişim Merkezlerine gelerek katılım sağlamalıdırlar. Tek katılım şartı budur.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Şanslı Çark Hediyeleri Nelerdir?

Çarkta 14 çeşit hediye bulunmaktadır. Bu hediyelerden bazıları Paycell TL, Hoparlör, Dizüstü Notebook Bilgisayar, Kamera, Hediye Çeki ve Fizy’dir. Daha birçok çeşitli hediye de bulunmaktadır.

Detaylar

Hediyeleri kazandıktan sonra sizlere bilgilendirme yapılır.
Bu hediyelere dair detayları TİM’lerden öğrenebilirsiniz.

Turkcell Şanslı Çark Bedava İnternet Veriyor mu?

Cevap ne yazık ki hayır olacak, Turkcell şanslı çark bedava internet vermiyor arkadaşlar.

Unutmadan, Turkcell bedava internet 2019 kampanyaları için ilgili konumuzu ziyaret edebilirsiniz arkadaşlar. Başla kampanyalarda görüşmek üzere.

Facebook Sayfamız