Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2018

Turkcell Sarı Kutu Hediye ve Kampanyaları 2018 ile sarı puan nasıl kazanılır, sorgulama yapma ve öğrenme gibi soruları yanıtladık. Biriken puanları harcayın.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Sarı Kutu Bedava İnternet 2018

Turkcell belki de operatörlerin en eskisi olmasına rağmen hâlâ kullanılıyor. Turkcell’in bu konuda müşterilerine sağladığı en özel kampanyalarını Sarı Kutu sayesinde kullanabilirsiniz. Sarı Kutu’dan faydalanmak için ihtiyacınız ola tek şey sarı puanlar olacak. Sarı Kutu’da biriken puanlar sayesinde bedava sms, internet ve konuşmalarda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Sarı Kutu Nedir?

Turkcell’in en eski servislerinden biridir, Sarı Kutu. Aslında Sarı Kutu için teşekkür programı denilmesi daha uygundur. Turkcell’e bağlı olarak geçirdiğiniz her gün için, Turkcell size hediye puan vermektedir. Bu hediye puanlar belli bir seviyeye eriştiğinde, puanlar ile belli hediyeler veya ücretsiz hizmetler alabilirsiniz. Ancak Sarı Kutu’dan yararlanmanız için bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bu kriterlerin başında her ay düzenli olarak en az 20TL yükleme yapmak bulunuyor.

2018 Sarı Kutu Puanı Kazanma ve Kullanma

Bu servisi hiç duymamanıza rağmen, Turkcell kullanıcısıysanız yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hemen Sarı Kutu aboneliğini aktif hale getirmek. Aktif etmeden önce Sarı Kutu’nuzda her gün için 1 puan birikirken, aktif ettikten sonra her gün için 10 puan birikecektir. Turkcell bedava internet makaleside yine ilginizi çekebilecek kazançlı bir yazıdır, bunuda belirtmek isteriz. Daha öncede belirttiğimiz gibi, bu uygulamadan faydalanmanız içi her ay düzenli olarak 20TL yükleme yapmak. Sarı kutu puan kazanma ile ilgili kısmın ilgi çeken maddelerine devam edelim;

Bunun dışında Turkcell faturalı hat kullanıcısıysanız, faturalarınıza karşın kazandığınız sarı puanlar şu şekilde olacaktır:

*30 ila 49 TL arası yapacağınız ödeme için 20,

*50 ila 69 TL arası yapacağınız ödeme için 40,

*70 ila 99 TL arası yapacağınız ödeme için 60,

*100 TL ve üzeri yapacağınız bütün ödemeler için 80 sarı puan kazanacaksınız.

Sabit hat kullananlar da aynı şekilde puan kazanmaktadır. Buradaki tek fark, fatura ödemek yerine, hattınıza TL yükletiyorsunuz.

Bunun dışında bazı uygulamalar sayesinde Turkcell sarı puan kazanabilirsiniz. Bu uygulamalar hem Apple Store hem de Google Play Store’de bulunmaktadır. İşte Sarı Puan kazandıran uygulamalar:

  • Turkcell Hesabım (500 puan)
  • BİP (İlk kullanımda 500 puan)
  • Lifebox (İlk dosya yüklemede 500 puan)

Bunun dışında 4.5G’ye uyumlu cihazınız ve SIM Kart’ınız bulunuyorsa 500 hediye puan kazanabilirsiniz. Sadece internet olarak düşünmeyin, bedava konuşma paketi ve mesajlaşma (sms) paketi de sizi bekleyen ödüllerden birisi olabiliyor.

Sarı Kutu Puan Sorgulama 2018

Biriken puanlarınızı öğrenmek ve sarı kutu puan sorgulama işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken şey telefonunuzun mesaj bölümüne girmek ve “SARI PUAN” yazıp 2222 numarasına kısa mesaj göndermektir. Saniyeler içinde bilgi mesajını gelecektir.

Sarı Kutu’ya Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Sarı Kutu Hediyeleri

Sarı Kutu’ya katılmak sanılanın aksine oldukça kolaydır. Hızlı bir şekilde üye olmak istiyorsanız, “SARIKUTU” yazarak “2200”ye ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz.

Turkcell’in online sayfasına girerek telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapın. Daha sonra sırası ile Diğer-Sarı Kutu adımlarını izleyin. Çıkan pencerede “Hemen Katıl” seçeneğini işaretleyin.

Cep telefonunuza indirdiğiniz “Hesabım” uygulaması içerisinde sırasıyla Hesabım-Kulüp ve Programlarım-Sarı Kutu adımlarını izleyerek Sarı Kutu’ya abone olabilirsiniz.

Sarı Kutu Ücretsiz İnternet Kampanyaları 2018

Siz de Turkcell Sarı Kutu bedava internet 2018 hizmetinden yararlanabilirsiniz.

2 GB: Aylık 2 GB internet kazanmak için 5000 puanınızın olması gerekiyor. Yüzde 5 veya daha aşağısında kullanım yaparsanız, iade edebilirsiniz. Yüzde 5 ve üzeri kullanımlarda iade söz konusu olmamaktadır.

1 GB İnternet Paketi : Aylık 1 GB internet için 3000 puanınızın olması gerekmektedir. İade şartları yukarıdaki paketteki gibidir.

6 Aylık 1GB: 6 ay boyunca 1 GB internet için 8000 puanınızın bulunması gerekmektedir.

12 Aylık: Facebook’da vakit geçirmek istiyorsanız bu paket tam da size göre. 12 ay boyunca Facebook, kullanımı için ekstra hiçbir ücret alınmaz. Bu paket için 5000 puanınızın bulunması gerekmektedir.

Paketlerinizin aşım durumunda eğer faturalı hat sahibiyseniz,

*5TL -100 MB,

Faturasız hat sahibiyseniz,

*2 kuruş-100 KB paket aşım ücreti uygulanacaktır.

Paketleri en fazla yüzde 5 oranında kullandıysanız, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek puanlarınız geri alarak paketleri iade edebilirsiniz. Faturalı veya hazır kart yani kontörlü olması farketmez.