Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası

Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak Yılbaşı Kampanyası ile 12 Aralık 2018 bedava internet paketi seçeneklerini BİP uygulaması ile keşfedin. Sarı kutu hediyeleri..


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak? Yılbaşı Kampanyası

GSM sektöründe adeta bir otorite olan mobil operatör firması Turkcell, bu alandaki başarısını gün geçtikçe de katlayarak arttırmayı başarıyor. Bu başarısını bir kısmını sunduğu kaliteli çekim kalitesi ve kapsama alanı kalitesine borçlu olan dev GSM şirketi aynı zamanda yaptığı fırsatlar ile dolu kampanyalar ile de mobil müşterilerilerinin yüzünü güldürerek başarısını arttırmayı başarıyor.

Özellikle yaptığı bu kampanyalar ile Türkiye’de ki birçok kesime birden hitap eden ve müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına tam anlamı ile yanıt veren dev operatör firması,  mobil abonelerine verdiği önemi gözler önüne seriyor. Birçok mobil hat kullanıcısı da bu durumdan oldukça memnun gözüküyor.

Özellikle 2018 Sarı Kutu kampanyaları ile mütşerilerinin yüzünü güldürmeyi başaran GSM firması, olusturduğu bu sistem ile abonelerinin sarı puanlar biriktirip biriktirdikleri puanlar neticesinde dakika, SMS ve internet  ya da birçok mağazada ve restorantta geçerli indirim çeki kazanma şansı sunuyor.

Yakın bir zamanda Sarı Kutu fırsatlarına daha fazlasını ekleyen GSM firması 12 Aralık 2017 tarihinde bu fırsatlara daha yenilerini ekleyeceğini duyurdu. Sizde bu yeni fırsatları öğrenin ve birçok yeni hediyeye sahip olun. Lafı çok uzatmadan Turkcell Sarı Kutu’dan ne çıkacak kampanyası ile ilgili kısıma geçiyoruz.

Sarı Kutudan Ne Çıkacak Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon edip müşteri temsilcisi yardımı ile katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell’in web sitesini ziyaret ederek de katılım sağlayabilirsiniz ve kazanabileceğiniz yeni fırsatları detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Puanı istediği fırsata yeterli olan tüm mobil hat kullanıcıları katılım sağlayabilirler.

Turkcell Sarı Kutudan Ne Çıkacak 12 Aralık Kampanyasının İptali

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek ya da kısa mesaj yolu ile iptal talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Biriktirdiğiniz puana göre dakika, SMS ve internet kullanım hakkı hattınıza tanımlatabilirsiniz. Yenilen birçok fırsat ile birçok mağazada ve restorantta da indirim çekine sahip olabilirsiniz.

Sarı Kutudan Ne Çıkacak Bedava İnternet Hakkında Detaylar

Sarı puanlarınız ile aşağıda ki bedava internet paketi seçeneklerini alabilirsiniz. Bunlar için ücret ödemez, puanlarınızı harcarsınız.

Turkcell 12 Aralık sarı kutu bedava internet

Kullanım haklarınız bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Kazandığınız faydalar sadece yurt içinde geçerlidir.

Kısa mesaj yolu ile ya da Hesabım uygulamasından kullanım bilgilerinizi detaylıca görüntüleyebilirsiniz.
Kullanmadığınız faydalar silinir.