Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır diye soran arkadaşlarımıza, 1 haftalık geçerliliği olan uygulama hediyesinden bahsettik.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell SİM 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

Bayanlara özel olduklarını her zaman hatırlatan ve hissettiren operatör devimiz Turkcell güzel bir kampanya daha hazırlamış. Turkcell SİM 1 GB hediye internet kampanyası henüz çok yeni. Bir dönem aktifti ve süresi dolmuştu fakat şimdi yeniden hayata geçti. Çok kolay bir şekilde hediyenizi nasıl alacağınızı anlatmadan önce önemli detaylardan bahsedelim.

Ülkemizde bayanlar sosyalleşme adına günler düzenlerdi, sonrasında bu alışkanlıklar yerini yavaş yavaş sosyal medyaya veya internet platformuna kaydırdı. Teknolojiye ayak uyduran teyzelerimiz bile Skype grubu üzerinden görüntülü görüşme yapmayı öğrendi. Çalışan bayanlar ise tüm bunlardan mahrum kalıyor ve hayattan epey geri kalıyordu. Turkcell’in yapımcılığını üstlendiği ve tüm operatör abonelerinin Google Play üzerinden indirebildiği bu uygulama şunlara imkan sağlıyor;

Bu uygulama ile;

  • Günlük falları takip edebilir,
  • Magazin ve yaşama dair güncel haberleri anlık olarak öğrenebilir,
  • Turkcell’li olmanız halinde videoları paketinizden yemeden seyredebilir,
  • Pratik tarifler ile “nasıl yapılır” konularına dahil olabilir,
  • Kişisel bakım ve gelişiminiz için faydalı içerikle bulabilir,

Çocuğunuzun eline telefonu güvenle verip gezinmesine izin bile verebilirsiniz. Tamamen dijital bir entegrasyon olup binlerce takipçisi bulunan bir sistemden bahsediyoruz. Turkcell SİM 1 GB bedava internet sizin için ilaç gibi gelecektir!

Turkcell SİM 1 Haftalık 1 GB Ücretsiz İnternet

turkcell sim 1 gb bedava internet

Hediyenizi kolaylıkla alabilmek için tek yapmanız gereken şey, Turkcell’li olmak ve SİM uygulamasını indirmek. Sonrasında kullanıcı panelinizden>Ayrıcalıklarım bölümünü ziyaret etmeniz olacak. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz, konuyla ilgili problem yaşarsanız yorum kısmına yazabilirsiniz.