Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet 2018

Turkcell Superonline telefonsuz yalın üniversiteli internet paketi ile 100 GB ve 50, 75 GB AKK’lı limitsiz internet seçeneklerine ulaşabilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Superonline Üniversiteli Yalın İnternet 2018

Türkiye’nin en çok genç abone kitlesine sahip olan telekomünikasyon ve internet sağlayıcı şirketi Turkcell Superonline üniversiteli müşterilerine özel düzenlediği kampanyaları ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor. Genç mobil kullanıcılara sunduğu fırsatlar ve hediyeler sayesinde Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başaran operatör firması Turkcell, yaptığı başarılı hamleleri sayesinde sadık bir genç abone kitlesine sahip olmayı başarıyor. Aynı zamanda bu genç kullanıcı sayısını gün geçtikçe daha da arttırarak rakiplerini kıskandırmayı başarıyor.

Kullanıcılarının bu kaliteli internet hizmetinden sınırsız şekilde faydalanabilmelerini sağlamak amacı ile üniversite öğrencilere ekonomik fiyatlar ile faydalanabilecekleri sınırsız evden internet kampanyaları hazırladı. Bu kampanyalar ile oldukça fazla rağbet görmeyi başaran dev firma bu hamlesi ile birçok kişinin yüzünü güldürdü. Sizde üniversiteli iseniz vakit kaybetmeyin ve bu ekonomik fiyatlı tarifeden hemen faydalanmaya başlayın.

Üniversiteli Yalın’a Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Superonline yetkili satış kanalları üzerinden, Turkcell iletişim merkezlerine gidip başvuruda bulunarak ya da 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine katılım talebinde bulunarak bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan yeni ve mevcut abonelerden Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerde okuyan tüm üniversite öğrencileri faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online kanallar üzerinde ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Fiber

100 GB AKK’li limitsiz evden internete 12 aylık taahhüt yaparak ayda 69,9 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

ADSL

16 Mbps hızlı 50 GB AKK’li sınırsız her şey dahil evden internete sahip olmak için aylık 69,9 TL ödemeniz yeterlidir.

VDSL

Aylık 89,9 TL ödeyerek her şey dahil 100 GB AKK’li sınırsız internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

Detaylar

1 Ocak 2018 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Telefonsuz taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell Kurban bayramı hediye internet makalesine bakmak ister misin genç? Hem senin için güzel hediyeler de mevcut! Durma ziyaret et.