Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası nasıl yapılır, hediyeleri neler, ücretsiz internet, dakika ve SMS için ne yapmak gerekir. Turkcell süpriz nokta hediyesi.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Süpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası ve yaptığı bol sürprizli kampanyaları ile Türkiye genelinde birçok mobil müşterisine hediye dakika ya da hediye internetler kazanma şansı sunuyor. Yaptığı bu bedava internet ve dakika kampanyaları ile abonelerinin herhangi bir ücret ödemeden Süpriz nokta bedava internet kullanmalarına olanak sağlıyor. Aynı zamanda birçok mobil hat kullanıcısını da mutlu etmeyi başaran GSM firması abonelerine verdiği önemi de gözler önüne sermeyi başarıyor.

<br>

Sizde Turkcell’in bu fırsatlar ile dolu dünyasına gelerek, hem çok özel tekliflerden faydalanabilirsiniz hem üstün kaliteli bir iletişim hizmeti alabilirsiniz hem de size özel pek çok hediye ve fırsat kazanabilirsiniz.

Her zaman abonelerinin karşısına sürpriz hediyeler ve fırsatlar ile çıkan dev GSM firması şimdi de yaptığı Sürpriz Nokta bedava internet kampanyası ile abonelerini tekrardan mutlu etmeyi başarıyor. Sizde bu fırsatlar ile dolu kampanyalardan faydalanmaya başlamak için detayları öğrenin ve Sürpriz Nokta kampanyası ile hediyelerinizin keyfini sürmeye başlayın.

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır?

Turkcell sürpriz nokta kampanyası ile bedava internet dağıtırken abonelerine belirtilen sürpriz noktalara gittiğinde hediye dakika, hediye internet ya da sürpriz uygulamalar kazanma şansı sunuyor. Tek yapmanız gereken BiP uygulamasını telefonunuza indirip uygulamadaki belirtilen lokasyonlara gitmektedir. Sonrasına gittiğiniz bu koordinatlar da sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vakit kaybetmeyin ve hemen uygulamayı indirip belirtilen lokasyonları ziyaret edin ve Turkcell bedava internet ya da hediye dakika kazanma şansı yakalayın. Detaylı katılım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediyeleri Neler?

App Store ya da Play Store üzerinden BiP uygulamasını cep telefonunuza indirip ve sonrasında uygulamaya giriş yaparak ilk aşamayı tamamlarsınız. Daha sonra da Sürpriz nokta kampanyasını takip edip belirtilen lokasyonlara giderek katılım sağlayabilir ve hediyenizi alabilirsiniz.

Süpriz Nokta Kampanyasına Nasıl Katılırım?

BiP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir ve hediye kazanabileceğiniz noktaları ziyaret etmeniz gerekmektedir. Başka yapmanız gereken bir şey yoktur. Bu sırada GPS özelliğiniz açık olmak zorundadır. Tüm aktif Turkcell müşterileri faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kazandığınız pakete ait iptal kodunu kısa mesaj ile 2222’ye göndererek iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine de iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Kampanyası İçeriği Nedir?

Belirtilen noktalara giden mobil aboneler Süpriz nokta hediye internet kazanma hakkına sahip olurlar ve bu hediyeler dakika, internet ve uygulama hediyeleridir. Her yöne geçerli dakikalar, günlük ya da aylık kullanım süreli internet hakları kazanabilirsiniz ve bazı uygulamalarda geçerli internete de sahip olabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Hediye İnternet Fırsatı Hakkında Katılım Detayları

4 Mayıs 2018 tarihine bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
Gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanmadığınız hediye dakika ya da internetler bir sonraki döneme devredilmez ve silinir.
Günde 5 ayda 30 hediye kazanma hakkınız bulunmaktadır.