Turkcell TEB 1 GB İnternet Paketi

Turkcell’den TEB abonelerine özel 1 GB Bedava internet paketi şimdi sizi bekliyor. 1 ay boyunca geçerli olan bu hediye internet kampanyası için başvur.

turkcell teb 1 gb bedava internet

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell TEB 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Mobil telekomünikasyon alanında  en fazla tercih edilen firmaların başında gelen Turkcell Türkiye genelinde milyonlarca aboneye telekomünikasyon alanında hizmet veriyor. Gerek alt yapı kalitesi gerek ise de kapsama alanı kalitesi ile de birçok mobil müşterisine üstün kaliteli bir hizmet sunuyor. Yüksek iletişim standartları ile yakınları ile rahat bir şekilde iletişim kuran mobil hat kullanıcıları aynı zamanda bol hediye internet kulanım hakkı da kazanma şansı yakalıyorlar. Turkcell bedava internet konumuzda buna sıkça değinmiştik ve bolca hediye de mevcuttu.

Turkcell abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda kampanyalar hazırlayarak abonelerinin yüzünü güldürmeyi amaçlıyor. Mobil hat kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun yetirmekte zorladığı kullanım hakkı olan internet kullanım hakkı ay sonuna kadar birçok mobil müşteri sıkıntıya sokuyor. Tarife yenilenme tarihinden önce bitmesi sebebi ile birçok kişiyi kara kara düşündürten internet kullanım hakkı soruna çözüm bulmak amacı ile dev operatör firması abonelerine sürekli internet kullanım hakkı kazanabilecekleri kampanyalar hazırlıyor.

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı Turkcell TEB 1 GB kazan kampanyası ile de gönülleri bir kez daha feth etmeyi başaran firma abonelerine 1 GB bedava internet hediye ediyor. Detayları öğrenin ve sizde hemen 1 GB hediyenizi alın.

Turkcell TEB Aylık 1 GB Hediyesi

Turkcell’in TEB’li abonelerine özel olarak hazırladığı bu kampanya ile TEB atmlerinden ya da online TL yükleme işlemi yapanlar ya da paket satın alarak bu fırsata katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olduğu takdirde TL yükleme ya da paket satın alma işlemi yaparak her ay 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell TEB Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için TEB atmlerinden ya da mobil bankacılık üzerinden hattınıza TL yükleme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir ya da paket satın alarak da kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bir yere katılım kısa mesajı atmanıza gerek yoktur. Bedava internet kazanmak için anasayfamızı ve diğer kategorilerimizi takip edebilirsiniz.

Katılım Şartları

Kampanyaya katılmak için bireysel faturasız hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Başka bir katılım şartı yoktur.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal etmek isterseniz müşteri temsilciniz ile görüşmeniz gerekecektir. Sonrasında iptal işleminiz hızlıca gerçekleşir.

Hediyeler Nelerdir?

30 gün boyunca geçerli 1 GB hattınıza tanımlanır.

Detaylandırma
30 Kasım 2018 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
Gelen bilgilendirme SMS’inin ardından 1 GB hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp gönderip kullanım haklarınızı anlık olarak öğrenebilirsiniz.