Turkcell TL Harca Hediye Kazan Kampanyası

Turkcell TL Harca Hediye Kazan Kampanyası ile bedava internet kazanmak bu kadar basit olmamıştı. Tüm yapmanız gerekenleri bu konumuzda anlattık.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell TL Harca Hediye Kazan Kampanyası

GSM alanında yaptığı atılımlar ile Türkiye’nin bu alandaki en önemli şirketlerinden biri olmayı başaran ve bu alanda liderlik konumuna erişmeyi başaran operatör firması olan Turkcell, yaptığı yatırımlar ve kampanyalar ile müşterilerine verdiği önemi gözler önüne sermeyi başarıyor.  Müşterilerini bu denli önemsemesi sayesinde Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip operatör firması olmayı başaran dev firma gün geçtikçe de mobil kullanıcı sayısını arttırmayı başarıyor.

Her geçen gün artan müşteri sayısı ile birçok çeşitte müşteriye sahip olan firma, mobil müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun olan kampanyaları hazırlamaya çalışıyor. Turkcell bedava internet gibi kampanyalar ile hazırladığı Turkcell Harca Kazan kampanyaları ile müşterilerinin ay sonuna kadar rahat bir nefes almalarını ve yüzlerini güldürmeyi amaçlayan dev GSM şirketi bu amacında başarılı olmayı başarıyor.

Özellikle hazırladığı Harcadıkça Kazan fırsatı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran operatör firması, bu teklif ile mobil hat kullanıcılarına TL harcadıkça dakika, SMS ve internet kullanım hakkına sahip olma olanağı sağlıyor. Sizde hemen bu kampanyadan faydalanmaya başlayarak bedava internet, konuşma hakkı ve SMS hakkına sahip olabilir ve yakınlarınız ile iletişime geçmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Turkcell Harca Kazana Katılım Nasıldır?

Herhangi bir katılım mesajına gerek yoktur. Geçerli kampanyalarda olan tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bireysel Hazır Kart’lı Biz Bize, Süper, Konuş Kazan, Genç ve Genç Plus Tarifesi’nde olan tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi sağlamanız mümkündür. Hesabım uygulaması üzerinden ya da Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Ay boyunca yurt içinde konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımınızı standart ücretler ödeyerek gerçekleştirerek TL kazanabilirsiniz ve bu kazandığınız TL’leri yakınlarınız ile konuşmak, mesajlaşmak ve internet kullanmak için harcayabilirsiniz.

Detaylar

Hesabım uygulamasını ziyaret ederek ya da 2222’ye mesaj atarak kullanım haklarınıza ulaşabilirsiniz.
Kazandığınız haklar üçüncü kişilere transfer edilemez.
Sadece yurt içi kullanımlar geçerlidir.
Hediye TL’lerinizi kazandığınız da kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.