Turkcell TL Yükleyip Bedava İnternet Kazanın

Turkcell bedava internet kazanmak için faturasız yani hazır kartlı aboneler TL yükleyerek sahip olabilirler. Yapmanız gerekenleri burada listeledik.

turkcell tl yükle bedava interneti kazan

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojinin gün geçtikçe daha da fazla ilerlemesi ile beraber artık neredeyse küçük büyük demeden herkesin elinde muhakkak bir akıllı telefon bulunuyor. Bunun neticesinde de her geçen gün mobil operatör kullanıcıları gün geçtikçe daha da artıyor. Bu büyük paydanın farkında olan GSM firmaları yeni akıllı telefon sahibi olan mobil hat kullanıcılarını kendisine çekmeye çalışıyor. Turkcell’de hem genç hem de yaşlı abonelerinin ilgisini çekmek amacı ile birçok mobile özel kampanya hazırlıyor. Özellik ile ücretsiz hediye kazanabilecekleri birçok kampanya hazırlayarak bu abonelerinin ilgisini kendisine çekmeyi başarıyor.

Birçok mobil hat kullanıcısı zengin tarife içeriklerine ek olarak ayrıca bedava internet kazanabilecekleri de kampanyalar hazırlıyorlar. Sizde eğer tarifeniz ek hediye internet kazanmak istiyor iseniz yeni çıkan bedava internet kampanyalarını takip edin.

Geçtiğimiz senelerde birçok kez yapılan Yükle kazan kampanyası ile birçok abone belirtilen günlerde TL yükleme işlemi yaparak binlerce GB kazanan şanslı kişilerden biri olmayı başardılar. Sizde hemen Turkcell yükle kazan kampanyası 2018 hakkında bilgi alın ve hemen TL yükleyip hediye kazanın. Turkcell bedava internet konusu buna güzel bir örnek.

Turkcell Bedava İnternetKazanma Yöntemi

Turkcell Yükle kazan kampanyası ile TL yükleme işlemi yaparak bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Hemen kampanya şartlarını öğrenin ve aktif olduğu tarihlerde yükleme işlemi yaparak hediye internet kazanın. Yaptığınız yükleme alışkanlıklarına göre hattınıza hediye dakika ve internet tanımlanır. Geç kalmadan sizde hediyenizi alın.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek yükle kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Bu işlemden sonra en fazla 3 gün içerisinde size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Bu bilgilendirmeye göre bir TL yükleme işlemi yaptıktan sonra kullanım harcamalarına göre hediyeniz hattınıza yüklenir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 12 ay içerisinde en az 4 kez TL yükleme şartı yapmış olmanız gerekmektedir. Yerine getirmeniz gereken başka bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon ettiğinizde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek paket iptal işlemlerinizi halledebilirsiniz. Kısa mesaj ile iptal etmek için ise “IPTAL 100 DK GUNLUK” ya da “IPTAL GUNLUK 1 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz. Turkcell internet paketleri için bu kategori size göre.

Hediyeler Nelerdir?

Bir gün geçerli 100 dakika ya da 1 gün geçerli 1 GB internet kullanım hakkı kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Yükle Kazan Kampanyası Hakkında Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanmanız mümkündür.
Kullanım haklarınızı öğrenmek için hesabım uygulamasına cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir. Sonra kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz başka bedava internet konuları için sitemizi inceleyebilirsiniz.