Turkcell Turbo Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Turbo bedava internet paketleri ve kampanyaları için 2018 yılında da sizlerleyiz. Şimdilik tek yapmanız gereken şey sitemizi takip etmek.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Turbo Bedava İnternet Paketleri Kampanya

Türkiye’nin ilk GSM firması olan Turkcell abone sayısını her geçen gün daha da fazla arttırmayı başarıyor. Gün geçtikçe bu alandaki liderliğini daha da sağlama almayı başaran GSM firması, bu alandaki en yetkin firma olmayı başarıyor. Özellikle yeni gelen müşterilerine özel olarak hazırladığı kampanyalar ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran operatör firması bu sayede birçok yeni abone kazanmayı başarıyor. Bu başarısı ile rakiplerini de oldukça kıskandıran dev operatör firması gün geçtikçe daha da artan bir başarı grafiğine sahip olmayı başarıyor.

Yeni gelen müşterilerine özel olarak hazırladığı Biz Bize Turbo kampanyası ile birçok abonenin yüzünü güldüren firma bu teklifi ile abonelerinin iletişim ihtiyaçlarını ay sonunu ya da fatura aşım bedellerini dert etmek zorunda olmadan karşılamasına imkân sağlıyor. Zengin içeriği ve özel fırsatları sizi bekleyen bu tekliften hemen faydalanmaya başlayarak, farklı bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Turkcell Turbo İnternete Nasıl Katılırım?

Turkcell iletişim merkezlerine gidip yeni bir hat aldıktan sonra ya da numara taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra Biz Bize fırsatlarından size uygun olanı seçip katılım talebinizi ilettiğiniz takdirde kısa süre de katılım işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi konusunda anlattığımız gibi web kanalı yolu ile de katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış tüm bireysel abonelerin katılımına açıktır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal talebinizi ileterek çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulaması üzerinden de iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3 GB Bedava internet

12 aylık taahhüt yaparak 55 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma ve 3 GB’ye sahip olabilirsiniz.

5 GB Bedava internet

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma ve 5 GB mobil internete 12 aylık taahhüt yaparak 65 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

7 GB Bedava internet

Turkcell’lilerle limitsiz konuşma, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 7 GB’ye sahip olmak için aylık 75 TL ödemeniz yeterlidir. Bu teklifin kontratsız fiyatı 85 TL’dir.

Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Taahhüdünüzün süresi bittiği takdirde standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.
BiP’te kullanabileceğiniz 1 GB, Dergilikte geçerli ve 5 GB internet ve Lifebox’ta da 25 GB depolama alanı da paketinize ek olarak hediye edilir.