Turkcell Turbo Ekstra İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Turbo Ekstra İnternet Paketi Kampanyalarından kimler faydalanabilir, nasıl yapılır gibi sorularınıza cevaplar veriyoruz.


Sponsorlu Bağlantılar

GSM alanındaki başarı hamleleri sayesinde bu alandaki en yetkin şirketlerden biri olmayı başaran operatör firması Turkcell, yaptığı her hamle ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu alanda Türkiye’nin sektörünün lideri olan dev GSM şirketi, her geçen gün artan büyüme hızı ile daha çok kişiye hizmet vermeye devam ediyor. Popülerliği ve başarısı ülke sınırlarını aşan dev GSM operatörü, dünya genelinde birçok ülkede de faaliyet göstermeye başladı.

Takdire şayan bu başarısı ile herkesin dikkatini çeken operatör firması, bu alandaki faaliyetlerine daha uzun yıllar devam edeceğini herkese gösteriyor. Dikkat çeken bu başarısını yaptığı kampanyalar ile de daha da arttırmayı başaran GSM firması Turkcell, abonelerinin yüzünü her zaman güldürmeyi başarıyor. Birçok mobil hat kullanıcısı Turkcell’in hazırladığı Turbo ekstra kampanyaları sayesinde derin bir nefes alıyor ve ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan yakınları ile iletişim kurmanın ve internete bağlanmanın keyfini rahatça sürebiliyorlar. Sizde vakit kaybetmeden zengin içerikli, uygun fiyatlı ve yüksek hızlı bu tarifeye geçiş yapın, telefonunuzu kullanmanın keyfini çıkartın.

Turkcell Turbo Ekstra’ya Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell mağazasından başvuruda bulunarak hemen katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da Online kanallar üzerinden de bu tarifeye geçiş işlemlerinizi kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifeye geçiş yapmak için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Katılım sağlamak isteyen tüm bireysel aboneler katılabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulamasından ya da web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

2 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, sabit hatlar ile sınırsız konuşma ve 2 GB Turkcell bedava internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

4 GB

12 aylık sözünüze her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkını aylık 59 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.

6 GB

69 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve  6 GB internet kullanımına sahip olursunuz.

Detaylar

Kullanım haklarınızı harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Online kanallar üzerinden paketinizde kalan dakika, SMS ve internet  kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.