Turkcell Upcall 1 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Upcall uygulaması ile 1 GB bedava internet kampanyasından haberiniz var mı? 2018 yılı içerisinde bu eşsiz uygulamadan faydalanarak onlarca multifonksiyonel özelliği de kullanarak Turkcell’den 1 GB ücretsiz hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Herkese merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki Turkcell’in bir çok uygulaması ve platformu mevcut. Sürekli geliştirmeleri süren bu projelerin kullanıcı deneyimini ise takip etmek yine Turkcell’in çok iyi yaptığı bir iş. Yaani, Hesabım, Platinum, TV+, GNÇ, BİP ve Paycell gibi bir çok uygulama zincirinin yanına Upcall uygulaması ile yeni bir ekleme yapıldı. Ve bununla ilgili birde küçük Upcall bedava internet hediyesi kampanyası düzenlendi. Bizi ilgilendiren kısım işte tam olarak bu, hadi önce biraz uygulamayı, amacını ve kitlesini tanıyalım sonra da kampanyayı anlatmaya başlayalım. Olurda bu konuda istediğin hediye yetersiz gelirse 10 GB’a kadar hediyeler içeren Turkcell bedava internet isimli makalemize bakabilirsin.

Turkcell Upcall Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Bu uygulamanın kullanım amacı şudur, sizi arayan kişilerin ve numaraların (rehberinizde ekli olmasına gerek olmaksızın) kime ait olduğunu bilmenize, daha önce yaptığınız görüşmelerin bir özetini görebilmeyi, Rahatsız etme özelliği ile telefonunuz açıkken bile tüm aramaları reddetme yani kapalıya düşürme, Spam aramaları bildirme (bahis zımbırtıları, pazarlamacılar, rahatsız eden numaralar), acil aramalara imkan verme, Upcall‘da bir grup oluşturup bunlarla toplu görüşme yapma (konferans özelliği) gibi bir çok multi fonksiyonel özelliğe sahip

Ne var ki uygulamayı sadece Turkcell aboneleri kullanabiliyor. Başka operatör veya hat sağlayıcısını kullanıyorsanız bu özelliklerden ve uygulamadan faydalanamazsınız. Turkcell Upcall bedava internet paketi‘nden faydalanabilmek için de Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir.

Turkcell Upcall Nasıl İndirilir?

Bu uygulamayı indirebilmek için Android veya iOS kullanıcısı olmanız gerekmekte.

Android versiyon için şu linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.sesplus

iOS Apple versiyonu için ise : https://itunes.apple.com/tr/app/upcall/id1149307476?l=tr

Linklerini kullanmanız sizler için en güvenli indirme seçenekleri olacaktır ve gönül rahatlığı ile uygulamayı indirmenize olanak sağlayacaktır. Diğer kaynakları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz çünkü nereden indirildikleri ve kodlarına birşey eklenip eklenmediğini bilemezsiniz.

Turkcell Upcall 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirip bir süre kullanım yaptıktan sonra Turkcell tarafından hediyeniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Bu hediyenizin süresi kısıtlı ve belirlenmiş olup sonra ki güne, haftaya veya aya devir etmemektedir. Paket bitiminde mevcut tarifeniz üzerinden faturalandırılırsınız. Aboneliğinizi iptal etmek için ise Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşmeniz ve iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Facebook Sayfamız