Turkcell, Vodafone, Türk Telekom İnternet Hızlandırma 2018

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom İnternet Hızlandırma 2018 ile nasıl yapılır diye sormayı bırakın. VPN programı ile yada kullanmadan artırma yöntemleri.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom İnternet Hızlandırma 2018

Bildiğiniz üzere, 2018’in başlaması ile birlikte bazı kişiler hariç, Türkiye olarak, 4.5G ‘ ye geçiş yaptık. Bu durumda internet hızını etkileyen, büyük bir etmen oldu. Bildiğiniz gibi, 4.5G ne kadar hızıyla kullananları büyülese de, internet paketlerimizi çabuk bitiriyor. Hal böyle olunca da akıllara, hem 3G de kalıp, hem de interneti nasıl hızlandırabilirim sorusu geliyor. Eğer sizde bu soruyu soruyor ve hem 3G de kalıp hem de internetimi nasıl hızlandırabilirim gibi düşüncelere sahipseniz, şu an da doğru yazıyı okuduğunuzdan emin olun.

Turkcell internet Hızlandırma 2018

Çeşitli ayarlarla ve programlar ile yapabileceğiniz Turkcell internet hızlandırma işlemi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yazıyı okumaya devam edin, sonunda sizde  internetinizin hızlandığının farkına varacaksınız. Haydi gelelim Turkcell internet hızını nasıl arttıracağımıza.

İlk olarak Turkcell operatörü için de söyleyeceğim şey bir program. Bu program sayesinde daha hızlı bir internete sahip olabilirsiniz. Programın adı Speed Master akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize marketinizden ya da internetten APK şeklinde indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, programı açın ve talimatları uygulayarak, internetinizi hızlandırmanın temelini atın.  internetinizin hızındaki artışı sizde fark edeceksiniz. İkinci bir husus ise VPN değiştirme işlemleri yani bağlandığınız internetin sunucusunu değiştirmiş olacaksınız. Yine akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize marketinizden veya internetten APK şeklinde cihazınıza indirebilirsiniz. Size tavsiye edebileceğim bir VPN değiştirme programı olan, VPN One Click programını indirerek kolay bir şekilde farklı ülkelerden bağlanıp, internetinizin hızını arttırabilirsiniz.

Bir diğer husus ise tabii ki 4.5G ye geçmek bu internet hızı için tavsiye edilse de, internet paketinize zarar verecek bir husus olur. Ancak internet hızınızı aşırı derecede arttıracağı da bir gerçek. Son olarak eklemek istediğim bir husus var telefonunuzun markasına göre destek alarak yapabileceğiniz DNS ayarları. Bu ayarlar sayesinde internet hızınız yükselecek yada artacaktır. Eğer doğru DNS ayarlarını uygularsanız, mutlu eğer yanlış DNS ayarları uygularsanız, mutsuz sonuca ulaşırsınız.

Şimdi de gelelim operatörü Vodafone olan akıllı telefon kullanıcılarımıza, internet hızlarını arttırmada yardımcı olacağımız etmenlere. Turkcell bedava internet konusu da önem verdiğimiz konuların başında geliyor.

Vodafone internet Hızlandırma 2018

Çeşitli ayarlar ver programlar ile Vodafone operatöründe de yapabileceğiniz Vodafone internet hızlandırma işlemi yukarıda belirttiğimiz hususlarla aynı olsa da yine de tekrar edelim.

İlk olarak Vodafone operatörü için de söyleyeceğim şey bir program. Bu program sayesinde Turkcell operatörü için belirttiğim gibi daha hızlı bir internete sahip olabilirsiniz. Programın adı Speed Master akıllı telefonlarınıza ya da tabletlerinize marketinizden ya da internetten APK şeklinde indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, programı açın ve talimatları uygulayarak, internetinizi hızlandırmaya başlayın. İnternetinizin hızındaki artışı sizde göreceksiniz. İkinci bir husus ise yine yukarıda belirttiğim gibi VPN değiştirme işlemleri yani internetinizin çevrildiği sunucuyu değiştirmiş olacaksınız. Yine akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize marketinizden veya internetten APK şeklinde cihazınıza indirebilirsiniz.

Size tavsiye edebileceğim bir VPN değiştirme programı olan, VPN One Click programını indirerek kolay bir şekilde farklı ülkelerden bağlanıp, internetinizin hızını arttırabilirsiniz. Bir diğer husus ise tabii ki 4.5G ye geçmek bu internet hızı için tavsiye edilsede, internet paketinize zarar verecek bir husus olur. Ancak internet hızınızı fazlasıyla arttıracağı da bir gerçek. Son olarak eklemek istediğim bir husus var telefonunuzun markasına göre destek alarak yapabileceğiniz DNS ayarları. DNS ayarlarınızı doğru ve sağlam bir DNS sunucusu seçip ayarlarsanız, internetinizdeki hız artışını kat kat katlamış olursunuz. Eğer bu hususları da uygularsanız internet hızınızdaki artışa siz bile inanamayacak haldeki bir internete sahip olursunuz. Bedava internet konusunu şimdi de gelelim Türk Telekom operatörüne sahip akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırladığımız, bölüme.

Türk Telekom AVEA internet Hızlandırma 2018

Diğer operatörler için de belirttiğimiz gibi, Türk Telekom operatöründe de çeşitli programlar ve ayarlamalar aracılığı ile internet hızınızı arttırmak mümkün.

Eğer sizde Türk Telekom internet hızlandırma ile ilgili detaylı bilgiye, sahip olmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edin. Yukarıda Turkcell ve Vodafone operatörleri için belirttiğim gibi, Türk Telekom operatörleri için de aynı hususlar geçerli. Ancak yine de Türk Telekom operatörüne sahip kullanıcılar için, bir kez daha tekrarlayalım. Öncelikle internet hızınızı arttırmak istiyorsanız, akıllı telefonunuza ya da tabletinize bazı programlar indirmelisiniz. İlk olarak önereceğim program, Speed Master programı. Adından da anlaşıldığı gibi internetinizi hızlandırmaya yarayan bir program olduğunun altını çizelim.

Bunun yanı sıra çeşitli VPN değiştirme uygulamaları ile de internet hızınızı arttırabilirsiniz. Size önerebileceğim kullanışı kolay bir VPN değiştirme uygulaması var. Uygulamanın adı VPN One Click akıllı telefonlarınıza ister marketinizden isterseniz de APK şeklinden internetten indirip, kolayca kullanmaya başlayıp, internet hızınızı arttırabilirsiniz. Bir diğer en bilinen husus ise, 4.5G ye geçme, ancak bunu yaptığınız zaman internet hızınıza katkı, internet paketinize de zarar vermiş oluyorsunuz. Bir diğer ve son internet hızı arttırma yöntemi ise, DNS ayarı değiştirme. DNS ayarlarını doğru bir şekilde ayarlarsanız, internetinizin hızına siz bile inanamayacaksınız.

Yukarıda 3 farklı operatör için belirttiğimiz gibi, belli başlı hususlara dikkat edildiği zaman, kolaylıkla internet hızımızı arttırabiliriz. Vodafone bedava internet ile hızlandırdığınız internetin sınırlarını zorlayabilir, en ucuz ve uygun kampanyalar ile internet keyfinizi katlayabilirsiniz. Bizi takibe devam edin, teşekkürler.