Turkcell WEB 1 GB Hediye internet

Turkcell WEB 1 GB Hediye internet paketi nasıl yapılır? Bedava kampanyası ile herşey artık oldukça mümkün.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell WEB 1 GB Hediye internet

GSM alandaki yaptığı gelişmeler ile bu alanda Türkiye’nin en önemli firmalarından biri olmayı başaran GSM şirketi bu sektördeki başarısını daha da arttırmayı başarıyor. Türkiye pazarından Dünya pazarına da açılan ve birçok yeni müşteriye hizmet vermeye başlayan dev GSM şirketi, popülerliğini giderek arttırarak bu alandaki yetkinliğini her geçen gün daha da arttırmayı başarıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan GSM firması, mobil hat kullanıcılarının ihtiyaçlarını her zaman karşılamaya çalışıyor. Bu tutumu sayesinde diğer operatör firmalarından olan farkını herkese gösteren GSM şirketi Turkcell, abonelerinin yüzünü her zaman güldürmeyi başarıyor.

Bu aralar Turkcell bedava internet kampanyası ile abonelerini mutlu eden firma, bu kampanyası ile birçok kişinin yüzünü güldürmeyi başardı. Mobil hat kullanıcıları bu fırsat sayesinde bir ay boyunca tarifelerinden herhangi bir eksilme olmadan internet kullanmanın keyfini sürebiliyorlar. Üstelik sadece tek yapmanız gereken Online kanallar üzerinden Uçuran paketlerinden birini satın almak ve hemen bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell’in web sitesi üzerinden Uçuran veya Uçuran Plus paketlerinden birini satın alarak katılım sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra herhangi bir katılım kısa mesajına gerek yoktur.

Katılım Şartları Nelerdir?

Gerekli koşulları yerine getiren tüm bireysel hazır kartlı aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Turkcell bayilerinden bu paketi iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Hakları Nelerdir?

30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB cepten internete sahip olursunuz ve tarifenizden eksilmeden sosyal ağlar vakit geçirmenin keyfini sürebilirsiniz.

Esaslar

Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kısa mesaj yolu ile ya da Hesabım uygulamasından paketinizdeki kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Hediyeniz 3 kişilere transfer edilemez.
Sadece yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.