Turkcell Wifi 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Wifi 1 GB Hediye İnternet ile mobil paketinizden yemeden sınırsız bir keyif yaşayabilirsiniz. Nasıl mı, cevabı konumuzda yer alıyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Wifi 1 GB Hediye İnternet

Düzenlediği kampanyalar ve hizmet anlayışı ile GSM alanındaki lider konumda bulunan operatör firmalarından biri olan Turkcell her geçen gün bu alandaki iddiasını daha da arttırmayı başarıyor. Özellikle bu alanda yaptığı başarılı yatırımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran operatör firması, abonelerine verdiği tüm önemi gözler seriyor. Bu yatırımları sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başaran dev telekomünikasyon firması kurulduğu ilk günden beri aynı özveri ile çalışmaya devam ediyor ve hız kesmeksizin bu alandaki başarılarını katlamayı başarıyor.

Turkcell bedava internet dağıtabilmek için bunlara katlanan ve bu başarısı ile mobil hat kullanıcı sayısında gözle görülür bir artış yaşayan dev firma, yeni kazandığı abonelerinin ve mevcut abonelerinin isteklerini karşılamak ve mutluluğunu sağlamak amacı ile birçok cazip kampanya düzenlemeyi ihmal etmiyor. Özellikle mobil hat kullanıcılarının bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayan operatör firması, bu hamleleri ile birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Son günlerde hazırladığı yeni görücüye çıkan Wifi 1 GB hediye fırsatı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran operatör firması, bu teklifi ile birçok kişiyi mutlu etmeyi başardı. Bu teklifi ile mobil müşterilerine 1 GB bedava internet kullanma şansı sunan firmanın, bu cazip fırsatın faydalanmak için geç kalmayın ve hemen katılım sağlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Belirlenmiş olan lokasyonlarda Turkcell Wifi’ ye bağlanarak 1 GB hediyenizi hemen herhangi bir katılım kısa mesajına ihtiyaç duymaksızın kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan sadece bireysel Turkcell mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler. Sağlamanız gereken bir katılım koşulu bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da kısa mesaj yolu ile iptal etmeniz mümkündür.

TurkcellWifi 1 GB İçeriği Nedir?

48 iletişim merkezi, 5 açık alan noktası ve 2 sinema alanında Wifi’ ye bağlanarak 1 GB hediye internetinizi alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylar

Bu fırsattan 24.08.2017 ile 01.12.2017 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.
Kullanılmayan faydalar gelecek aylara devredilmez.
Her ay 1 kere olmak koşulu ile geçerli tarihler arasında hediyenizi alabilmeniz mümkündür.
Sadece İstanbul bölgesinde kullanıma uygundur.
Sadece belirtilen lokasyonlar içerisinde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.