Turkcell Yaani 1 GB – 2 GB Bedava internet Hediyesi – Arama Motoru

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Hediyesi – Arama Motoru kampanyası ile 1 GB hediye internetin yanında neler yok ki. Android ve iOS yani Apple nasıl yapılır.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell Yaani 2 GB hediye internet paketi güne damgasını vuran maddelerin başında yer alıyor. Türkiye’nin yani ülkemizin ilk yerli arama motoru olan Yaani Android ve iOS versiyonları ile uygulama marketlerinde ki yerini aldı. Kısa sürede bir çok kullanıcı tarafından indirilmeye başlandı ki bunun en büyük sebebi Turkcell‘in reklam kampanyası oldu. Bu servisin en büyük farkı, tamamen yerel ve yerli sonuçları çıkarıyor olmasıdır. Bu da ne demek diyebilirsiniz, hemen anlatalım;

Öncelikle Turkcell’in tüm kampanyalarını kullanarak 10 GB hediye interneti nasıl kazanacağınızı öğrenmek isterseniz Turkcell bedava internet yazımıza bakınmanızı tavsiye ederiz. Google, Yahoo, Yandex gibi dev rakipleri olan bu oluşum, “milli” olma sloganıyla yola çıktı. Tabiki destek alabileceği şirketler, firmalar olacaktır ama en azından böyle bir atılım yapılmasıda bizler için oldukça umut verici. Günümüzde bir çok popüler uygulamayı yasaklayan Çin, yerli program ve yazılımların kullanımına teşvik ediyorken bizimde bir yerden başlamamız gerekiyordu. Yaani 1 GB bedava internet hediyesi ile bu kullanım teşvik edilmiş oldu.

Turkcell Yaani Android ve Apple iOS Nasıl indirilir, Bedava internet Nasıl Alınır?

Öncelikle yapmanız gereken uygulamayı sorunsuz şekilde indirmek, bunun için en sağlıklı yöntem olan uygulama marketinizi kullanın yada aşağıda ki linkler ile kaynağından indirin;

Turkcell Yaani Android

Turkcell Yaani iOS Apple

Uygulamayı indirmek için internet bağlantısına, uygulamayı kullanabilmek için ise Apple cihazlarda iOS 9 ve üzeri versiyonlara, Android cihazlarda ise 4.1 sürümü ve daha yeni sürümlere ihtiyacınız olacaktır. 2 GB Hediye interneti nasıl alırım diye soracak olursanız onuda hemen anlatalım;

  • Uygulamayı indirin,
  • Giriş yapın,
  • Şartları kabul edin,
  • Adımları takip edin,
  • Sonrasında 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacak,

Turkcell Yaani bedava internet

1 GB daha kazanabilmek için ayda minimum 10 gün kullanım yapıp en az 20 arama yapıldığında 1 GB internet hediyesi daha kazanırsınız. Bu 7 gün yani 1 hafta geçerli olup yenilenmeyecektir.

Turkcell Yaani Bedava Hediye İnternet Yapma – Apple ve Samsung

Cihazınızın ne olduğu çok önemli değil, Android veya iOS cihaz olması yeterli, indirme işlemini gerçekleştirip çok hızlı bir şekilde hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Yaani Hediye İnternetim Gelmedi

Yaani hediye internetim gelmedi diyorsanız acele ve telaş etmenize gerek yok. 24 saat içerisinde otomatik olarak sistem tarafından aktarım gerçekleşiyor. Tanımlanınca da zaten mesaj ile bildirim alıyorsunuz. Müşteri temsilcisi ile görüşürseniz de cevap değişmeyecektir, bu yüzden duyarlı olup yetkili arkadaşları meşgul etmeyelim.

Hangi Marka ve Model Telefonlarda Yapılıyor?

Bu markalar HTC, Apple, Samsung, Nokia, LG, Vestel, Xiaomi, Sony, Huawei, Casper, Lenovo, Asus ve General Mobile gibi tüm tanınmış aygıtlardır. Nasıl yapılır diye sormayın, zira yukarıda anlattık arkadaşlar 🙂

Turkcell Yaani bedava hediye internet yazısını burada sonlandırdık arkadaşlar, diğer yazılarımızı ve makaleleri merak ediyorsanız anasayfaya dönebilirsiniz!

 

Facebook Sayfamız