Turkcell Yeni Dört Dörtlük İnternet Paketleri

Yeni internet paketlerinden olan Turkcell Dört Dörtlük tarifeleri şimdi sms ve dakika içeriğiyle yeniden karşınızda. Tüm yapmanız gereken şey seçim yapmak.

turkcell dört dörtlük internet paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

GSM sektöründe yaptığı atılımları ve geliştirmeleri ile bu alanda ciddi başarılar elde etmeyi başaran operatör firması Turkcell, her zaman mobil hat kullanıcılarının isteklerini öncelik olarak belirleyip müşteri odaklı bir hizmet anlayışını odak alan firma bu tutumu sayesinde Türkiye genelinde milyonlarca aboneye sahip olmayı başardı. Ayrıca buna ek olarak da her geçen gün de mobil hat kullanıcı sayısını giderek arttırmayı başarıyor.

Müşterilerini odak olarak yaptığı bu kampanyaları ile birçok abonesini mutlu etmeyi başarıyor. Ancak bazen mobil hat kullanıcılarının tarifelerindeki kullanım hakları yetersiz kalıyor ve bu noktada da dev telekomünikasyon firması müşterilerine birbirinden güzel fırsatlar ile dolu kampanyalar hazırlıyor.

Genellik ile bedava dakika ve bedava internet kazanabilecekleri kampanyalar hazırlamayı tercih eden firma bu fırsatları ile her zaman nokta atışı yapmayı beceriyor. Yakın zamanda çıkardığı Dört dörtlük kampanyası ile de tarifesindeki kullanım hakları yetersiz gelen abonelerine 2 GB cepten bedava internet hediye eden firma gene gönülleri feth etmeyi başardı. Sizde Turkcell Dört dörtlük paketler kampanyası hakkında detaylı bilgi alın.

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Hediyesi

Turkcell Dört dörtlük paketler kampanyasına katılan abonelerine bir hafta geçerli 2 GB internet hediye ediyor. Eğer sizde hediye internet kazanmak ve tarifenizden harcama yapmadan internette vakit geçirmenin keyfini çıkartmak istiyorsanız eğer hemen Turkcell 2 GB bedava internetinizi alın ve internette vakit geçirmenin keyfini sürün. Turkcell bedava internet paketi ile ilgili olan yazımızda buna değinmiştik. Dilerseniz bakabilirsiniz.

Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Bu fırsattan faydalanmak için önce Dört dörtlük paketlerden size uygun olanına geçmeniz gerekmektedir. Bu adımı yaptıktan sonra Turkcell ADSL’e başvuru yapmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hattınıza bir hafta geçerli hediyeniz tanımlanır. Başka bir şey yapmanıza gerek yoktur

Katılım Şartları Nelerdir?

Dört dörtlük paketlerden birini kullanıyor olmanız şartı aranmaktadır. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Hediyeler Nelerdir?

Bir hafta boyunca cepten kullanabileceğiniz 2 GB hattınıza tanımlanır. Kazandığınız kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Bedava internet hediyelerinizi belirtilen sürelerde kullanmanız çok önemlidir.

Nasıl İptal Edebilirim

2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisi ile konuşarak da iptal işlemlerinizi hemen halledebilirsiniz.

Turkcell Dört Dörtlük Hediye İnternet Kampanyası Hakkında Detaylar

1 hafta boyunca kullanılmayan hediyeleriniz gelecek günlere devredilmez ve silinir.
Kullanım haklarınızı öğrenmek için Hesabım uygulamasına giriş yapabilir ve anlık olarak öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız internet kullanım haklarının üçüncü kişilere transfer edilmesi mümkün değildir.