Turkcell Yeni Müşteri Abone Bedava internet Paketi

Turkcell yeni müşteri ve abone hediye bedava internet paketi 2018 nasıl yapılır, kampanyalar nelerdir diye soracak olanları davet ettiğimiz konumuz.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Yeni Abone Hediye internet

Altyapı ve iletişimleri alanlarında Türkiye’de açık ara liderliğini sürdüren Turkcell,  sunduğu çekim kalitesi ve kapsama alanı kalitesi ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başarıyor. Bu sayede gün geçtikçe daha fazla bir kitleye hizmet vermeye başlayan operatör firması çalışmalarına ara vermeksizin gece gündüz müşterilerinin daha kaliteli ve sorunsuz bir hizmet almalarını sağlamak amacı ile sürekli çalışmalarda bulunmaya devam ediyor.

Sunduğu bu kaliteli hizmete ek olarak müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini düşünerek hazırladığı cazip fırsatlı kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran operatör firması müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bu sıralar yeni katılan müşterilerine özel olarak hazırladığı cazip fırsatlı kampanyası ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Turkcell bedava internet 2018 bu teklif ile yeni Turkcel’li olan müşterilerine 4 ay boyunca 2’şer GB olmak üzere toplamda 8 GB cepten internet hediye eden dev operatör firması bu kampanya ile kendine yeni yeni aboneler kazandırmaya daha şimdiden başladı. Sizde operatör değişikliği yaparak ya da yeni bir hat alarak bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Turkcell’in web sitesi üzerinden numara taşıma talebinde bulunarak ya da yeni bir hat alarak katılım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir katılım mesajına gerek duymadan hediyeniz otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften sadece yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile katılan tüm bireysel aboneler faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’ye “IPTAL AYLIK HEDIYE 2 GB” yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız iptal etmeniz için yeterlidir ya da müşteri hizmetleri ile de iletişim geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

4 boyunca her ay 2’şer GB olmak üzere hattınıza cepten kullanabileceğiniz toplamda 8 GB internet hediye edilir.

Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek paketinizdeki kalan kullanım miktarı öğrenebilirsiniz.
4 aylık süre dolduğunda kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.