Turkcell Yeni Salla Kazan Bedava internet 2018

Turkcell Yeni Salla Kazan Bedava internet 2018 ile hediye SMS, dakika yani konuşma paketi ve internet paketi alabilirsin. Yeni Salla Kazan 1, 2, 3, 4, 5, 10 GB.

Turkcell Yeni Salla Kazan Çekilişi ve Fırsatları 2018

Turkcell’in gelenek halini almış olan Salla Kazan Çekilişi ile birçok mobil hat kullanıcısı kazanmaya devam ediyor. Abonelerinden aldığı yoğun rağbet üzerine tekrar aktif ettiği bu çekilişi ile yeniden gönülleri feth etmeyi başaran dev operatör firması, daha şimdiden bu hamlesi ile birçok müşterisini mutlu etmeyi başardı.

Bu Salla Kazan bedava internet kampanyasının yeniden tekrarlanması sayesinde birçok mobil hat kullanıcısı tekrar kazandıkça kazanmaya devam edebilecekler. Sizde bu fırsat hakkındaki detayları öğrenip bir an önce katılım sağlayıp Sarı puanlarınız ile birbirinden güzel hediyeler kazanmaya başlayabilirsiniz. Hemen sarı puan biriktirin.

Salla Kazan Bedava internet Kampanyası 2018

Turkcell yaptığı Salla Kazan kampanyası ile birçok abonesinin birbirinden güzel hediyeler kazanmasına olanak sağlıyor. Bu hamlesi ile de abonelerini mutlu etmeyi başaran dev operatör firması, abonelerine bu kadar çok hediye kazandırması sebebi ile abonelerinin saygısını kazanmayı başarıyor.

Abonelerine bedava dakikadan tutun da bedava internete kadar birçok hediye sunan firma, Salla Kazan çekilişi ile milyonlarca abonesine sevdikleri ile rahat bir şekilde iletişime geçme imkanı tanıyor. Eğer sizde bu imkandan faydalanmak istiyor iseniz bir an önce Salla Kazan çekilişine katılın ve her yöne geçerli dakika, internet kullanım hakkı SMS kullanım hakkı veya TV+’de geçerli Turkcell bedava internet paketi ve daha birçok güzel hediyeden birini kazanma şansını her hafta yakalayabilirsiniz. Hemen faydalanmaya başlayın.

Salla Kazandan Nasıl Hediye İnternet Alırım?

Hesabım uygulamasını App Store ya da Play Store üzerinden cep telefonunuza indirerek katılımın ilk aşamasını gerçekleştirmeniz mümkündür. Sonra ise Hesabım uygulamasına giriş yapıp Salla Kazan kampanyasına tıklayıp sallayarak hediye kazanabilirsiniz. Telefonunuza hareket algılama özelliği yok ise butona tıklayarak katılım sağlamanız da mümkündür. Her hafta Hesabım uygulamasına giriş yaparak birbirinden güzel hediyelerden birini alabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan sadece 4.5G’li olan tüm faturalı, faturasız ya da kurumsal olan tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetlerine bağlanıp, yetkili kişiye iptal etme talebinizi ileterek hemen iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell online web sitesine giriş yaparak da kolay bir şekilde iptal işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Günlük 500 MB, 1 GB, haftalık 500 MB, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 5 GB, 10 GB ya da haftalık hafta içi geçerli 1 GB veya 2 GB kazanabilirsiniz. Dakika kullanım hediyesi olarak ise Haftalık 100 dakika,500 dakika,1000 dakika, 10.000 dakika ya da şebeke içi haftalık 1000 dakika ve aylık 10000 dakika kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Sonuç olarak Turkcell bedava konuşma kazanma şansınız oldukça yüksektir.

Fırsatlar bunun ile de sınırlı kalmıyor aylık TV paketi, aylık Fizy müzik paketi ya da Lifebox üyelik paketi kazanabilirsiniz. Hemen sizde çekilişe katılın ve bu güzel hediyelerden birini kazanın.

Kampanya Hakkında Esaslar

  • 6 Temmuz 2018 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür. Sonrasında kampanya iptal edilecektir.
  • Kullanım haklarınızı size gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Kazandığınız kullanım haklarınızın detaylarını görüntülemek için 2222’ye “KALAN” yazıp göndermeniz yeterlidir. Hesabım uygulamasına da giriş yaparak da kullanım haklarınıza ulaşmanız mümkündür.
  • Salla Kazan’dan kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz takdirde kısa mesaj yolu ile size bilgi verilir.
  • Her hafta Hesabım uygulamasına giriş yaparak hediye kazanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorular şu şekilde oluyor;

“Salla Kazan bedava internet hediyesi neden gelmiyor, bana neden çıkmıyor?” – Bu sorunun cevabı çok basit, bir sanal zeka kullanan Turkcell tüm kullanıcılarına rastgele bu hediyeleri dağıtmaktadır. O yüzden kimilerine bedava sms veya dakika gelirken kimi kullanıcılara da bedava internet geliyor. Tamamen şans. Fakat ben Cuma gece 00.01’de hemen deniyorum ve çoğu zaman internet alıyorum. Kota gibi bir mantık olabilir diye düşünürsek oldukça mantıklı olabilir.

“Salla kazan hediye internet nasıl yapılır, alınır?” – Bunu siz almaz, yapmazsınız. Sistem size rastgele bir hediye gönderir ve bu herhangi bir kullanım türü olabilir.

“Salla Kazan hep mesaj (sms) ve dakika çıkıyor. Bunları internete çevirme yöntemi mevcut mu?” – Ne yazık ki böyle bir hakkınız olmuyor.

 

Facebook Sayfamız