Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019 ile yeni yılda ilk günden Ocak ayının sonuna kadar Bip, Fizy ve Hesabım uygulamalarıyla Turkcell hediye internet..

2019 turkcell yılbasi bedava internet

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell yılbaşı bedava internet hediyesi 2019 hakkında ki bu yazı yılbaşı akşamı tekrar güncellenecektir.

Türkiye’nin en büyük GSM firmalarından olan ve ülke genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet veren dev telekomünikasyon şirketi Turkcell özel günleri es geçmeyerek bu günlerde onlara zengin fırsatları hediyeler sunuyor ve sunduğu bu hediyeler sayesinde de birçok mobil aboneyi mutlu etmeyi başarıyor.

Bu tutumu ile birçok mobil hat kullanıcısının takdirini kazanmayı başaran operatör firması her geçen daha da özel güne dikkat ederek, kampanyalarını bu doğrultuda hazırlamaya çalışıyor.

Turkcell 2019 yılbaşı bedava internet kampanyasının yaklaşması ile beraber birçok operatör firması yılbaşı özel olarak kampanyalar hazırlamaya ve kız kesmeden bu kampanyalarına öncelik verip devam etmeye başladı. Yılbaşında da abonelerinin yüzünü güldürmek isteyen Türkiye’nin ek köklü GSM şirketi Turkcell hazırladığı fırsatlar ile daha şimdiden birçok mobil hat kullanıcısının gönlünü çalmayı başardı.

Turkcell bip yılbaşı bedava internet hediyesi

Sizde yılbaşına özel olarak hazırlanmış bu cazip içerikli fırsatları takip etmeye başlayın ve kazandıkça kazanmaya başlayın. Sitemizden güncel olarak yılbaşı kampanyaları hakkında bilgi edinebilir ve nasıl katılım sağlayabileceğinizi, hangi şartların gerektiğini öğrenebilirsiniz. Hemen vakit kaybetmeden size özel olarak hazırlanmış olan bu fırsatları öğrenin ve faydalarınızı alıp, kullanmaya başlayın.

Turkcell Hesabım Yıl Başı Kampanyası – 31 Aralık ve 1 Ocak

Turkcell müşteri hizmetlerine telefon ederek katılım sağlamanız mümkündür. Kısa mesaj yolu ile de katılım sağlayabilirsiniz. Daha kısa sürede zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamak istiyor iseniz de Online kanallar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Yada Turkcell Hesabım yılbaşı hediye bedava internet konusunun devamını okuyabilir, kendiniz yapabilirsiniz.

Katılım Şartları

İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabım uygulamasını ziyaret ederek de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla kampanya görmek için Turkcell bedava internet 2019 yazımıza göz atınız.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Turkcell yılbaşı hediye bedava internet

Turkcell 2019 Yılbaşı 1 GB Bedava internet – BiP İnternet Hediyesi

BiP’ e arkadaşını davet eden ve arkadaşı daveti kabul edip BiP’ li olan mobil hat kullanıcıları 30 gün boyunca geçerliliği olan 1 GB kazanırlar. Bu fırsattan faydalanabilmek için beş arkadaşınızın davetinizi kabul etmesi gerekmektedir. Bu paket sadece tek kullanımlıdır, tekrarı yoktur.

Turkcell Bip Yılbaşı Yeni Yıl İnternet Hediyesi – Fizy

BiP uygulamasını Play Store ya da App Store üzerinden mobil telefonuna indirip kayıt olan kullanıcılar 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB kazanırlar. Faturalı veya hazır kartlı abone gözetmeksizin tüm bir mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler. İlk kez katılmış olmak koşulunu sağladıkları takdirde herkes katılım sağlayabilir.

Yılbaşı Hediye GNÇ 1 GB

GNÇ’li aboneler 30 TL ve üzeri yükleme yaptıkları takdirde 1 ay kullanım süreli 1 GB hediye internet kazanma şansı yakalıyorlar.

Yüklediğiniz Kadar Kazan Turkcell Yılbaşı Kampanyası

Turkcell’in web sitesi üzerinden ya da Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ya da hesap kartınız ile TL yükleme işlemi yaparak hediye TL kazanabilirsiniz ve bu kazandığınız TL’ler ile telefon görüşmesi ya da internet kullanımı gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell 2019 Yılbaşı – 10 GB Hediye İnternet Fizy Çekilişi

SIM kartınızı yenileyerek ve ardından 2222’ye “EN HIZLI” yazıp göndererek 6 ay boyunca kullanabileceğiniz 10 GB cepten internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Hesabım ve GNÇ Uygulamasını İndirene 1 GB Hediye

Mobil cihazınıza GNÇ uygulamasını indirip kurarak 1 hafta geçerliliği olan 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yılbaşı Özel Kampanyası Hakkında Esaslar

Kazandığınız hediyelerin kullanım süresi dolduğu zaman kısa mesaj yolu bilgi sahibi edilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek detaylı görüntüleyebilirsiniz.
Kullanım haklarınızın %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Kullanmadığınız haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Facebook Sayfamız