Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası ile bedava internet sahibi olabilirsiniz. Paket olarak ise ücret ödemeniz gerekebilir. Detaylar için…


Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de komünikasyon alanında lider konumunda bulunan ve en çok abone sayısına sahip operatör firması olan Turkcell, bu başarısını devam ettirebilmek amacı ile mobil hat kullanıcılarının karşısına her gün yeni bir fırsat ile çıkıyor. Onların ilgisini çekmek ve iletişim ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılamalarına olanak sağlamak amacı ile hazırladığı cazip fırsatlı teklifleri sayesinde hem mevcut müşterilerinin yüzünü güldürüyor hem de her geçen gün yeni yeni müşteriler kazanıyor.

Aynı zaman sunduğu internet hizmeti ile de dikkatleri üstüne çeken telekomünikasyon firması, Türkiye’nin en hızlı internetini müşterilerine sunuyor ve bu sayede de birçok kişiyi mutlu ediyor. İletişim ve teknoloji alanında yaptığı çalışmaları sayesinde de Türkiye genelinde oldukça fazla olumlu tepki toplayan dev firma, bu başarılı atılımlarına devam ettiği sürece sektördeki liderliğini koruyacağı apaçık ortada gözüküyor.

Yüklediğin Kadar Kazan fırsatı ile abonelerine daha fazla konuşma, mesajlaşma ve internet kullanım hakkı sunan dev firma, bu hamlesi ile herkesi sevindirdi. Sizde TL yükleyerek hediye TL’ler kazanabilir ve yakınlarınız ile konuşmanın, mesajlaşmanın ve 4.5G teknolojinde hızlı bir internet ile sosyal ağlarda takılmanın keyfini sürebilirsiniz.

Kimler Hangi Yol ile Katılabilir?

Turkcell’in web sitesinde ya da Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile yapacağınız TL yükleme işlemlerinde 20 TL yüklemenize 20, 25 TL yüklemenize 25, 30 TL yüklemenize 30, 50 TL ve üzeri yüklemelerinizde 50 TL hediye edilir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan

Kredi kartınız ile web kanalı üzerinden TL yüklemeniz gerekmektedir. Sağlamanız gereken tek koşul budur.

İçeriği Nedir?

Yüklediğiniz TL kadar hediye TL kazanırsınız ve bu kazandığınız hediyeleri dakika, SMS ya da internet kullanımlarınızda harcayabilirsiniz.

Detaylar

1 ay boyunca en fazla dört kez bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
Sadece yurtiçi kullanımlarınızda geçerlidir.
Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atmanız ya da Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.
Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez.