Turkcell Çatlat Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet

Turkcell Çatlat Kazan kampanyası ile indirme yapıp yumurta çatlatan GNÇ’li herkese bedava internet paketi hediyesi mevcut. Haftada 2 defa katılabildiğiniz İndir Çatlat ve Kazan kampanyası ile 2018 yılının ortalarına doğru güzel bir başlangıç yap. Nasıl yapılır deme, tıkla öğren.

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Kampanyası

Turkcell uzun yıllardır Türkiye’de GSM alanında başarılı faaliyetler gösteriyor ve milyonlarca mobil hat kullanıcısına telekomünikasyon alanında ülkenin en kaliteli iletişim hizmetini sunuyor. Yeni kampanyalarından birisi olan “Turkcell İndir Çatlat Kazan” ile bunu adeta tekrar hepimize anlatıyor.

Çekim kalitesi ve kapsama alanı ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olan Turkcell sunduğu bu kaliteli hizmet ile birçok aboneye kaliteli bir iletişim deneyimi yaşatıyor.

Her zaman abonelerinin daha kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacı ile birçok çalışma ve kampanya yapan dev GSM firması bu adımları ile birçok kişinin olumlu tepkisini almayı başarıyor.

Aynı zamanda abonelerini mutlu edecek birbirinden güzel kampanyalar hazırlayan dev firma bu tutumu ile de abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Abonelerine bedava internet paketleri kazanabilecekleri fırsatlar hazırlayan iletişim firması bu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Detayları öğrenin ve sizde hediye internetinizi alıp ücretsiz internet kullanmanın tadını çıkartmaya başlayın.

Çatlat Kazan Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell her zaman abonelerine hediye internet kullanım hakkı kazanabilecekleri kampanyalar hazırlayarak abonelerini mutlu etmeyi başarıyor.

Özellik ile GNÇ’li aboneleri için yaptığı kampanyalar ile de fazlası ile konuşulan dev operatör firması Turkcell GNÇ Çatlat Kazan ile abonelerini bu seferde mutlu edeceğe benziyor

Yeni aktif olan Çatlat Hediyeni Kazan kampanyası ile her hafta abonelerine birbirinden güzel hediyeler kazandıracak olan telekomünikasyon firması Turkcell İndir Çatlat GB Kazan fırsatı ile gönülleri bir kez daha feth edecekmiş gibi duruyor.

Kampanyaya dair detayları öğrenerek hemen size hediyelerinizi alabilirsiniz.

Çatlat Kazan Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Öncelikli olarak yenilenmiş olan GNÇ uygulamasını mobil telefonunuza indirerek katılımın ilk aşaması gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra her hafta uygulamayı giriş yapıp yumurtanızı çatlatarak hafta da iki kez hediye kazanabilirsiniz.

İnternette bulduğumuz ve kaynak olarak kullandığımız o video ;

Çatlat Kazan Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan sadece 26 yaş altında ve aynı zamanda GNÇ’li olan mobil kullanıcıları faydalanabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Çatlat Kazan’ı Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çatlat Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Haftada iki kez hediye kazanırsınız. Turkcell Çatlat Kazan‘da yeni aktif olduğu için detaylara dair bilgi bulunmamaktadır.

Detaylar

Kazandığınız faydalar hattınıza tanımladığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir ve ardından hediyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Her hafta iki kez bu fırsattan faydalanma şansınız bulunmaktadır.

Turkcell Çatlat Kazan kampanyası konusunu burada sonlandırıyoruz. Detaylı bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz arkadaşlar. Takipte kalın.

Facebook Sayfamız