Turkcell’den 5 GB Youtube İnternet Paketi 10 TL

Turkcell 5 GB Youtube Paketi ile hemen 10 TL’ye bu benzersiz kampanyadan yararlanın. Bedava internet içeriklerimizin yanında buda çok cazip bir kampanya.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Youtube 5 GB İnternet Paketi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Turkcell’in mevcut kampanyalarından birisi olan Youtube Paketi‘nden bahsedeceğiz. Açıldığı ilk gün sadece bir arkadaş grubunun kullandığı ama bugün devasa bir video paylaşım sitesi olan Youtube milyarlarca izlenme sayısına ulaşan onlarca videoya sahip. Hal böyle olunca bu duruma kayıtsız kalınamazdı ve Turkcell Youtube Paketi tam bu noktada devreye girerek sizlere sadece bu sitede ve uygulamasında geçerli olan 5 GB interneti 10 TL’ye 1 ay boyunca kullanma fırsatı sunuyor.

Siz değerli aboneler de bu paket ile en sevdiğiniz fenomenleri, kanalları, belgeselleri, nasıl yapılır videolarını, müzik klipleri ve çok daha fazlasına sadece 10 TL’ye sahip olabilirsiniz. İnanın fiyat olarak çok uygun, zaten bir çoğumuz internet paketini bu platformda ki videolar için harcıyor 🙂

Turkcell Youtube Sosyal Paketi

Özellikle son 5 yıldır Youtube anne ve babaların vazgeçilmezi haline geldi. Neden? Çünkü çocuk sahibi ebeveynler çocuklarının ilgisini çeken eğlenceli, öğretici ve anlaşılır bir anlatımla paylaşılan videoları çocuklarına izleterek hem gelişimlerine yarar sağlıyor hemde huysuzluklarını bununla erteleyebiliyorlar. Tabiki tek kullanım amacı bu olmamakla birlikte araştırmalar gösteriyor ki annelerin favori websitesi olarak başı çekiyor. Yemek tarifleri ve magazin takibi için ev hanımları, Youtuberları takip etmek isteyen gençleri, maç özetleri ve spor bültenlerini kaçıran, özetlerine bakan sporseverler, canlı yayın açma isteğiyle yanıp tutuşan gamerlar gibi bir çok kategoride insan bu amaçlar ile kullanım sağlıyor.

Bu paketi satın aldıktan sonra 30 günlük kullanım süresi vardır, abone sınırı yoktur yani tüm aboneler satın alabilir. Sonra ki aya kullanımlarınız devir etmez (5 GB tekrar sıfırlanır), yurtdışında geçerli değildir, paketten faturalı ve hazır kartlı aboneler yararlanabilir, yenileyebilirler. Paketi aktif etmek için Hesabım uygulamasını kullanabilir yada “YOUTUBE” yazıp 2200’a mesaj gönderebilirsiniz. Ücretsiz olan bu mesaj sonucu yeterli bakiyeniz mevcut ise satın alım gerçekleşir ve bilgilendirme sms’i size ulaşır. Ayrıca Turkcell bedava internet ile ilgili bir çok kampanya daha var. Bunları takip etmek ve görmek isteyebilirsin. Tek yapman gereken ilgili sayfamızı ziyaret etmen. Takıldığın yer olursa lütfen yoruma yaz yardım edelim.