Turkcell’e Geçiş Yap 8 GB Hediye İnternet Kazan

Turkcell’e Geçiş Yap 8 GB Hediye İnternet Kazan konusunda numarasını yani hattını taşıyan veya geçiş yapan faturalı-faturasız tüm abonelere bedava internet.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell uzun yıllardır GSM alanında etkin bir faaliyet göstererek hak ettiği yer olan liderlik koltuğuna oturmayı başardı. Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısına hizmet vermesine ve Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının çoğuna sahip olmasına rağmen durmaksızın daha da mobil abone sayısını arttırmak isteyen dev GSM şirketi, bu isteğine ulaşmak için hem iletişim hem de teknoloji alanında birçok yatırım yaparak, mobil hat kullanıcılarının kesintisiz ve kapsama alanı sunarak mobil hat kullanıcılarına verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Bu sebeple de birçok mobil hat kullanıcısı Turkcell’e geçiş yapıyor. Dev GSM firması yeni gelen müşterilerine özel olarak sunduğu kampanyaları dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sunduğu hediye internet ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran dev GSM firması, aynı zamanda sunduğu kolaylıklar ile de gönülleri çalmayı başarıyor. Turkcell’e yeni geçen abonelerine hiç vakit harcamalarına gerektirmeden internet başvurusu yaparak hem numaralarını seçebilmelerine hemde zahmetsiz bir şekilde Turkcell’li olabilmelerine olanak sağlıyor. Sizde daha fazla vakit kaybetmeden hemen katılın ve Turkcell bedava internet kazanıp, kazandığınız faydaları harcamanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Numaranı Turkcell’e Taşı 8 GB Bedava internet Kazan

Bu kampanyadan faydalanmak ve 8 GB bedava internetinizi almak için 2017 yılı içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile Turkcell’li olmanız gerekmektedir. Size en yakın Turkcell mağaza ya da bayisine gidip başvuruda bulunarak hemen geçiş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden numara taşıma başvurusunda bulunarak kısa bir vakit içerisinde numara taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yeni bir hat aldığınız istediğiniz numaraları seçme imkanı da tanınmaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış tüm bireysel hazır kartlı ve faturalı aboneler katılım sağlayabilirler. Başka bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon ederek müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. 2222’ye iptal mesajı göndererek de çıkış işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

4 ay boyunca her ay 2 GB olmak üzere toplamda 8 GB cepten 4.5G hızını deneyimleyebileceğiniz internet hediye edilir.

Esaslar

31 Aralık 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
Online olarak başvuru yaptığınız takdirde hediye almaya hak kazanırsınız.
Gelen bilgilendirme mesajı ile beraber kazandığınız ek faydalar aktif olur.
Kullanım bilgilerinizi web kanalı yolu ile ya da kısa mesaj yolu ile öğrenebilirsiniz.