Turkcell’e Geçiş Yap Hediye İnternet Kazan

Turkcell’e Geçiş Yap Hediye İnternet Kazan. Yeni müşterilere özel bir çok kampanya 2018’de şimdi sizi bekliyor.


Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Yeni Data Hoş Geldin Kampanyası

Türkiye’nin en büyük GSM şirketi Turkcell bu alanda liderliği elini almayı başarıyor. Yaptığı yatırımlar ve hamleler sayesinde bu alanda ciddi anlamda bir etkinlik kazanan dev telekomünikasyon firması GSM sektöründe ciddi sayıda bir mobil hat kullanıcı sayısına sahip olmayı başarıyor. Sunduğu üstün kaliteli hizmet sayesinde Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başaran GSM firması, bu konumunu korumak amacı ile durmaksızın yatırımlarına ve çalışmalarına devam ediyor.

Her geçen gün genişleyen kapsama alanı ile de Türkiye’nin birçok noktasında mobil hat kullanıcılarına kesintisiz bir iletişim sunan GSM firması, aynı zamanda müşterilerine Türkiye’nin en hızlı internetini de sunuyor. Bu gibi birçok etkenden dolayı abone sayısında her geçen gün artış yaşayan operatör firması, yaptığı sürpriz kampanyalar ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Yeni gelen hazır kartlı abonelerine özel olarak hazırladığı Turkcell Hoş Geldin kampanyası ile de gönülleri feth eden firma, müşterilerinin bilgisayardan internet kullanım ihtiyaçlarını karşılamaları için hazırladığı bu kampanya ile herkesi sevindirdi. Sizde kısa süre için geçerli olan bu tekliften hemen faydalanmaya başlayarak indirimli internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Turkcell iletişim merkezine giderek katılım sağlamanız mümkündür. Müşteri hizmetlerine telefon ederek de katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanallar yolu ile de katılmanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesis yolu operatör değişikliği yapmış tüm bireysel müşteriler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Online kanallar üzerinden iptal etmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

3 ay boyunca bilgisayardan kullanabileceğiniz aylık 15 GB internet indirimli fiyatına sahip olursunuz. Bu yüksek hızlı internete sahip olmak için ödemeniz gereken aylık tutar 79 TL’dir. Kampanya bitiş tarihinden sonra standart ücretten tarifelendirilirsiniz.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
Sadece ilk 3 ay boyunca indirimli faydalanabilirsiniz.
Turkcell Online Servis üzerinde kota bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Kotayı aştığınız zaman ekstra ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.