Turkcell’i Tavsiye Et 1 GB Hediye internet Kazan

Turkcell’i Tavsiye Et 1 GB Hediye internet Kazanmak için yapmanız gerekenleri bu konuda anlattık. Umarız ilginizi çeken bir kampanya olur.


Sponsorlu Bağlantılar

GSM alanında yaptığı yatırımlar ve gelişmeleri ile Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcı sayısına sahip operatör firması olmayı başarıyor. Yaptığı bu hamleler sayesinde Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının ilk tercihi olmayı başaran GSM şirketi, bu sayede başarısını gözler önüne seriyor. Gerek kapsama alanı gerek çekim kalitesi ile Türkiye’nin en rahat ve en iyi iletişim hizmetini sunan GSM operatörü bu alandaki liderliğini daha uzun yıllar kimseye kaptırmayacağını herkese göstermeyi başarıyor.

Bu başarısı ile rakiplerini kıskandıran dev GSM şirketi, gün geçtikçe müşteri sayısını arttırmayı başarıyor ve aynı zamanda bu müşterilerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Özellikle mobil hat kullanıcılarını daha fazla internet kullanım hakkına sahip olmalarını sağlamak amacı ile hazırladığı kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran GSM şirketi, son zamanlarda hazırladığı Tavsiye Ediyor kampanyası ile müşterilerinin yakınlarını numara taşıma yolu ile getirdikleri takdirde bedava internet kazanma şansı sunuyor. Sizde yakınlarınızı operatör değişikliğine ikna edin ve hemen hediye internet kazanın. Vakit kaybetmeden bu fırsattan yararlanmaya başlayarak hediyenizin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell 1 GB Hediye İnternet Nasıl Kazanırım

“TAVSIYE” yazıp 2222’a ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirsiniz. Gelen 3 promecode’den  biri numara taşıma yolu ile operatör değişikliği yaptıktan sonra eğer faturasız abonesi iseniz  20 TL ve üzeri yükleme yaptığınız da her ay 1 defa olmak koşulu ile 6 ay boyunca 1 GB hediye internet kazanırsınız. Eğer faturalı iseniz 6 ay boyunca 1 GB kazanırsınız.

Katılım Şartları Nelerdir?

Kampanya tarihleri arasında gerekli şartları sağlayan tüm bireysel aboneler bu fırsattan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da online kanallar yolu ile bu fırsattan faydalanmayı bırakabilir ve iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Faturasız aboneler 20 TL ve üzeri yüklemelerinde aylık olmak koşulu ile 1 GB kazanırlar. Faturalı müşterilere ise 6 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet tanımlanır.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar katılım gerçekleştirmeniz mümkündür.
Kalan faydalarınız bittiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.