Vodafone 1 Mayıs İnternet Hediyesi 2018

Vodafone 1 Mayıs hediye internet paketine bedava sahip olmak istiyorsanız bu konuyu takip edin. 2018 yılının 1 Mayıs tarihinde bedava internet paketlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Bu kampanyasını kaçırmayın.

Vodafone 1 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı son birkaç yıl içerisinde Türkiye’de ciddi bir mobil müşteri kitlesi elde etmeyi başardı. Özellik ile abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini baz alarak bu doğrultuda fırsatlar hazırlamaya çalışan operatör firması bu tutumu ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Abonelerine özel fırsatlar hazırlayarak abonelerinin ara ara ücretsiz bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını karşılamalarına imkan veren Vodafone özellik ile özel günlerde mobil hat kullanıcılarına özel hissetmelerini sağlayacak bedava internet, dakika ya da SMS kullanım hakkı içeren kampanyalar hazırlıyor ve böylece abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Sizde bu özel kampanyalardan faydalanmak için geç kalmayın ve içeriğini öğrenin.

Vodafone 1 Mayıs Kampanyası

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nın gelmesi ile beraber Vodafone’nun diğer önemli ve özel günlerde yaptığı gibi hediyeler içeren kampanyalar hazırlaması bekleniliyor.

Geçtiğimiz yıllardan yola çıkarak yüksek bir ihtimal ile 1 Mayıs 2018 tarihine özel bir kampanya da hazırlanması bekleniliyor. İçerik olarak da 1 GB ya da 2 GB bedava internet kullanım hakkı içermesi beklenilen bu kampanya ile ilgili henüz net bir kampanya bulunmuyor.

Vodafone 1 Mayıs özel kampanyası hakkında bilgiler gelmeye başladığında yazımız güncellenecektir ve sizinle paylaşılacaktır. O zamana kadar takipte kalın.

1 Mayıs Kampanyası Nasıl Katılım Sağlanılır?

Kampanyaya dair henüz bir bilgi bulunmadığı için bu konuda da net bir bilgi bulunmamaktadır. Diğer kampanyalardan yola çıkarak konuşur isek eğer yüksek bir ihtimal ile kampanya hediyeleri otomatik olarak data ses hattı sahibi abonelerin hattına tanımlanacaktır ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak Yanımda uygulaması üzerinden hediyelerinizi alabileceksinizdir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için yerine getirmeniz gereken bir şart bulunmamaktadır. Bu fırsattan tüm faturalı ya da faturasız mobil hat kullanıcıları faydalanabilirler.

Hediyeler Nelerdir?

1 Mayıs’a özel mobil müşterilere 1 GB ya da 2 GB internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir.

Detaylar

Kazandığınız faydalar hattınıza tanımladığında size kısa mesaj ile bilgi verilir ve kazandığınız bonusları kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
Kazandığınız kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Facebook Sayfamız