Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Bedava internet Kampanyası 2018

Vodafone 14 Şubat Sevgililer Günü Bedava internet Kampanyası 2018’den faydalanabilmek için neler yapılması gerekiyor? Sevgililer günü hediye internet için..

Vodafone 2018 Sevgililer Günü Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone Sevgililer Günü kampanyası 2018 konusuna değindiğimiz bu yazımızda Türkiye’de mobil telekomünikasyon alanında uzun yıllardır başarılı bir şekilde faaliyet gösteren operatörden de bahsedeceğiz. Dünya’nın sayılı operatör firmalarından birisi olan Vodafone Türkiye’de de bu alandaki kalitesini ve başarısını herkese göstererek, rakiplerinden ne kadar farklı bir GSM firması olduğuna herkesi inandırmayı başarıyor. Her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarını öncelikli tutan ve doğrultuda hareket edip her zaman abonelerini özel hissettirmeyi başarıyor. Bu sayede hem mevcut abonelerinin yüzünü güldüren dev operatör firması, aynı zaman birçok yeni mobil hat kullanıcısı da kazanmayı başarıyor.

Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının olumlu tepkini toplamayı başaran dev GSM firması, her zaman müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yanıt vermesi aynı zamanda bu istek ve ihtiyaçlara yanıt vermeye çalışması çözüm üretmesi sayesinde de birçok müşterisinin olumlu tepkisini kazanmayı başarıyor. Özellikle özel günlerde hazırladığı birçok fırsat barındıran sürprizler ile dolu kampanyaları ile de abonelerinin yüzünü ekstradan güldürmeyi başarıyor. Birçok mobil hat kullanıcısı bu özel kampanyaları iple çekiyor. Sevgililer gününün yaklaşması ile de birçok mobil abone Vodafone sevgililer günü özel 2018 kampanyasını merak etmeye başladı.

Vodafone bu 14 Şubat sevgililer gününde de abonelerini yüz üstü bırakmayıp bedava internet dakika kazanabilecekleri birbirinden güzel fırsatlar hazırladı. Sizde vakit kaybetmeyin ve sizin için sevgililer günü için hazırlanmış bu kampanyalardan faydalanın, hediyelerinizi alın ve sevgiliniz ile sevgililer gününde rahat rahat konuşmanın tadına varın. Üstelik bedava internete de sahip olun.

Vodafone 14 Şubat Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlayabilirim?

Vodafone’nun Yanımda uygulamasını cep telefonunuza App Store ya da Play Store aracılığı ile indirip sonrasında kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra hemen katılım sağlayabilirsiniz. Katılmak için herhangi bir onay kısa mesajına ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur. Paketiniz otomatik tanımlanır. (Geçen 14 Şubat’ta Turkcell abonelerine 14 GB internet dağıtmıştı, umarız benzer birşey olur. Turkcell 14 Şubat internet kampanyası için de sitemizden bilgi alabilirsiniz.)

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir koşulu karşılamanız gerekmemektedir. İsteyen tüm bireysel aboneler bu fırsattan faydalanabilirler ve hediyelerini alabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip Vodafone müşteri hizmetlerine bu kampanya dahilinde kazandığınız faydaları istemediğinizi iptal olmasını belirttiğiniz takdirde kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online kanalları tercih ederek de zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi işleme koyabilirsiniz.

Vodafone 2018 14 Şubat Bedava internet Kampanyası Kullanım Haklarım Nelerdir?

Yanımda uygulamasını ziyaret ederek 500 MB ya da 1 GB bedava internetinizi alabilirsiniz ya da her yöne 1000 dakika konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone cep merkezlerini ziyaret edip Sevgililer gününe özel istediğiniz telefonlarda belirli tutarlarda indirim hakkı kazanabilirsiniz. Hemen sizde bu fırsatlardan faydalanın.

Kampanya Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gelen onay mesajının ardından kazandığınız kullanım haklarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
7000’e “OZET” yazıp yollayarak ya da Yanımda uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım bilgilerinize de ulaşabilirsiniz.
Kazandığınız faydaların kullanım hakları dolduğu takdirde ya da bittiği takdirde size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

 

Facebook Sayfamız