Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet Hediyesi 2018

Vodafone 15 Temmuz bedava internet hediyesi için bu kampanyası ile takip halinde olmanız lazım. Vodafone 15 Temmuz Hediyesi internet nasıl yapılır ve alınır?


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası 2018

GSM sektöründeki başarıları geçtiğimiz 10 yıl içerisinde mobil telekomünikasyon alanında bir liderliğe sahip olmayı başaran Vodafone mobil abonelerinin hizmet kalitesini arttırmak amacı ile birbirinden özel kampanyalar hazırlıyor. Yaptığı bu kampanyalar ile hem abonelerine verdiği önemi gösteren aynı zamanda hem de mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Birçok mobil hat kullanıcısının iletişim ihtiyaçlarını tespit edip bu doğrultuda kampanyalar hazırlamaya çalışıyor. Abonelerinin birincil ihtiyaçlarını belirleyip bu doğrultuda kampanyalara imza atan operatör firması Vodafone ülkemiz tarihi için oldukça önemli olan 15 Temmuz’a özel birçok kampanya hazırlamaya başlayarak abonelerinin sevgilerini kazanmayı başardı.

Geçtiğimiz yıl yaptığı 15 Temmuz kampanyası ile birçok abonesini mutlu etmeyi başaran operatör firması bu yılda benzer kampanyalar yaparak birçok abonesini mutlu edeceğe benziyor. Sizde Vodafone 15 Temmuz hediyesi hakkında bilgi alın ve hediyelerinizi alın.

Vodafone 15 Temmuz Kampanyası

Vodafone henüz 2018 yılı 15 Temmuz kampanyasına dair bir açıklama yapmadı. Fakat geçtiğimiz yıl göz önüne alındığında bu yıl da hediye dakika, hediye internet ve hediye SMS kullanım yapması yüksek ihtimal ile beklenilmektedir. Yapacağı bu kampanya ile birçok kişiyi mutlu etmesi beklenilen dev operatör firmasının 15 Temmuz gecesi kampanyasını aktif etmesi ve birçok abonesinin yüzünü bu kampanya ile güldürmesi beklenilmektedir. Turkcell 15 Temmuz bedava internet konusuna da bakabilirsiniz.

Sizde Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyasına dair detayları öğrenerek kampanya aktif olduğu zaman hediyelerinizi alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi İnternet 2018

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Ön koşulsuz tüm mobil hat kullanıcıları otomatik olarak bu fırsattan faydalanabilecektir. 15 Temmuz gecesi kampanya kapsamında tüm faydalar hattınıza tanımlanılır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri temsilcisi ile iptal işlemlerinizi konuşabilirsiniz.

15 Temmuz Hediyeleri Nelerdir?

Henüz bu seneki fırsat hakkında detaylar açıklanmamıştır. Ama geçtiğimiz yıla bakıldığında bedava internet, dakika ve SMS kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir.

Detaylar

Kullanım haklarınız aktif olduğunda size kısa mesaj ile bilgi verilir.
Kullanım haklarınızı 7000’e “OZET” yazıp göndererek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.