Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava internet Hediye Kampanyası

Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava internet Hediye Kampanyası ile Yanımda ve Freezone gibi uygulamalardan Vodafone yılbaşı bedava internet kazanın. Nasıl yapılır..


Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone 2018 Yılbaşı Bedava internet Hediye Kampanyası

Vodafone 2018 yılbaşı bedava internet hediyesi ile ilgili olan bu konuya başlamadan önce biraz anlatım yapmak istiyorum. Dünya çapında GSM alanında faaliyet gösteren bu alandaki en önemli şirketlerden biri olarak faaliyetlerine sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin GSM pazarına girdiğinden beri bu alanda da hatırı sayılır bir müşteri kitlesi edinen dev GSM şirketi, Türkiye’de GSM alanında ki başarısını sürdürmeyi başarıyor. Başarısını her geçen gün daha da arttırmayı başaran operatör firması, daha çok uzun süre Türkiye’de bu alanda faaliyet göstereceğini herkese ilan ediyor. Yeni yılda da bu bedava internet furyası devam edecek gibi görünüyor.

Liderlik alanına doğru emin adımlar ile ilerlemeyi başaran operatör firması, bu başarısını müşterilerine gösterdiği ve onlara sunduğu hizmete borçlu gibi gözüküyor. Mobil abonelerinin daha iyi bir hizmet kalitesine sahip olabilmelerini sağlamak amacı ile durmaksızın iletişim, teknoloji ve telekomünikasyon alanlarında yatırımlar yapıp aynı zaman kapsama alanı kalitesini genişleten operatör firması bu tavrı sayesinde birçok mobil hat kullanıcısının takdirini ve sevgisini kazanmayı başarıyor.

Sadece yatırımları ve sunduğu kapsama alanı kalitesi ile değil yaptığı fırsatlarla dolu kampanyaları ile de abonelerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermeyi başaran dev GSM şirketi, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda birçok özel fırsat hazırlıyor ve onların kullanımına sunuyor. Buna benzer kampanyalardan birisi olan Turkcell yılbaşı bedava internet konusunada bakmanız tavsiye olunur. Vodafone Yanımda uygulaması en popüler uygulaması olduğu için bunu takipte kalın.

Yılbaşının yaklaşması ile beraber abonelerine Vodafone yılbaşı bedava internet özel fırsatları hazırlayan telekomünikasyon firması, bir kez daha müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu sunduğu fırsatlar sayesinde müşterilerine hem yakınları ile iletişime geçmek için kullanabilecekleri hemde sosyal medyada gezinmek için kullanabilecekleri bedava internet hediye ediyor. Sizde hemen bu fırsatları öğrenip Vodafone bedava internet kullanmaya başlayın.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet Hediyesi 2018

Yanımda uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak katılım sağlayabilirsiniz. Online kanallar üzerinden ya da kısa mesaj yolu ile de kolay bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yılbaşı Kampanyasına Katılım Şartları Nelerdir?

Vodafone yılbaşı bedava internet 2018

Bu fırsatlardan faydalanmak için bireysel faturalı ya da hazır kartlı abone olmanız yeterlidir. Başka bir koşul bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

542’ye telefon edip müşteri temsilcisine iptal talebinizi ileterek, kısa mesaj yolu ile ya da Online Self Servis’e giriş yaparak iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Yanımda 250 MB

Uygulamaya giriş yaparak ve sonrasında Bana Ne Var kampanyasında faydalanarak 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 250 MB’ye sahip olabilirsiniz.

Yanımda 500 MB

Red mobil aboneler Yanımda uygulamasına telefon numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var fırsatına tıkladıkları takdirde 500 MB hediye internet kazanıyorlar. Sizde vakit kaybetmeden hemen bu fırsattan faydalanın.

Vodafone Yıl Başı Kampanyası – Freezone 1 GB Bedava internet 2018

Tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan Freezone’lu aboneler 5 gün boyunca geçerliliği olan 1 GB hediye internet kazanıyorlar. Sizde bedava internet kazanmak istiyor iseniz daha fazla vakit kaybetmeden hemen TL yükleyin ve hediyenizi alın.

Freezone 4 GB

Yanımda uygulamasına giriş yapıp ardından banka kartı ya da kredi kartı ile tek seferde 50 TL’lik yükleme gerçekleştiren Freezone’ lular 4 GB cepten internet kazanıyorlar. Üstelik kazandığınız fayda hattınıza hemen tanımlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yılbaşı Bedava internet – Geleneksel Yükle Kazan

Gelenek Yükle Kazan kampanyası ile Perşembe günü TL yükleme işlemi gerçekleştiren mobil hat kullanıcıları yükledikçe kazanmaya devam ediyor. Sizde TL yükleyin ve hemen hediye TL kazanın, kazandığınız bu TL’leri konuşma yapmak ya da internette takılmak için kullanmaya başlayın.

Kampanya Hakkında Detaylar

“OZET” yazıp 7000’e göndererek ya da Yanımda uygulamasına giriş yaparak hediye datanızın kalan kullanım bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
Kazandığınız faydaların%80’inini harcadığınız takdirde kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Kazandığınız faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Belirtilen süreler içerisinde kullanmadığınız hediye datanız gelecek aylara devredilmez ve silinir.